Ziyaretçi Sayısı

 

 

 
 
 
 
 

  Okul kızımın evden sonra en çok mutlu olduğu yer. Her sabah ‘’bugün okul var mı?’’ diye uyanıp severek okula gidiyor. Bunun sebebi okulu ona mutluluk yuvası haline getiren sizlersiniz. Okulda mutlu oldukça her şeyi severek öğreniyor. Siz sevgili öğretmenlerine kızıma gerçekten severek yaklaşıp kucakladığınız için çok teşekkür ederim. Hakkınız hiç ödenmez. İyi ki varsınız. Hepinizi çok seviyoruz.
TANIR AİLESİ
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz;

Selin’in olumlu davranışlarının öne çıkartılarak bu haftanın örnek öğrencisi seçilmesi beni ve babasını çok duygulandırdı ve gururlandırdı. Selin’e 3 yaşından bu yana göstermiş olduğunuz sabır, özveri, sevgi ve saygı için siz Euro’sun ailesine sonsuz teşekkürler.

Selin’in tuvalet eğitiminden başlayarak yemek yeme alışkanlığı kazanmasına kadar en sabır gerektiren zamanlarınızda yanımızda hep sizler vardınız. 3 senedir kapılarını her zaman güler yüzle açan Dilek Hanım’dan, sıcacık yemekler pişirip evde yerini hiçbir zaman dolduramadığımız Bedia Teyze’mize kadar okulumuzun her bireyinin Selin üzerinde çok büyük etkileri var.

Başta Selin’le 2 yaş sendromunda tanışıp sonsuz sabırla yaklaşan Öznur öğretmenimiz(değil Selin’in ikinci annesine),sonra Selin’e kızım deyince benim ile içimin huzurla dolduğu öğrencilerini sağlam ve çok kuvvetli bir karakterle yetiştiren siz Emine öğretmenimize ve üzerinde emeği olan yabancı dil öğretmenlerinden her türlü sosyal aktivite öğretmenlerine kadar bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

Sevgiler Zeynep Altun
     
  Emine öğretmenim ve tüm Eurosun ailesine teşekkürler. 2 yıldır Zeynep okulunuza devam etmekte ve özellikle tam güne geçtikten sonra daha da mutlu ve sosyal bir çocuk oldu. Kıymetlilerimiz olan çocuklarımıza kazandırdığınız güzel davranışlardan dolayı teşekkürler. Emine öğretmenin tecrübeli bir öğretmen olmasının çok büyük etkisi var Zeynep üzerinde.

Melike - özgür YAŞAR
     
  Sevgili Emine Öğretmenim;

Karen’in bu haftaki birincilik sürprizi hepimizi çok mutlu etti. İlkler unutulmaz, Ayrı bir yeri vardır hayatımızda. Bu da Karen için bir ilkti. O yüzden, onun panodaki ismi sizin Karen ile yaptığınız gözlemler hem beni hem de babasını çok heyecanlandırdı. Her anne ve babanın görmek istediği tabloyu Karen sayesinde biz de görmüş olduk. Çok özel ve insanı gerçekten bulutların üzerine çıkartan bir duyguymuş çocuğunun bir alanda başarılı olması. Gurur duydum kızımla, bir o kadar da duygulandım.

Bende bir eğitimciyim ve bir çocuğun kişiliğinin, karakterinin oluşmasında, eğriyi doğruyu ayırt edebilmesinde okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyim. Bizim bugün bu birinciliği tatmamızda gerek sizin gerekse diğer öğretmen arkadaşlarımızın rolü büyük. O yüzden Karen’e göstermiş olduğunuz sabır, özveri ve onun üzerindeki uğraşlarınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Dilerim Karen hayatının daha ilk yıllarında tattığı bu başarı duygusuyla motive olsun, bugünkü başarınızı bundan sonraki başarılarına bir basamak oluştursun. Emekleriniz için tekrar teşekkür ederiz.

PETEK – SERKAN AKYOL
     
  Sevgili Füsun Öğretmen; Sizinle tanıştığımız ilk günden beri ailemizin en kıymetlisi Sarp’ımızı size emanet ettiğimiz için içimiz çok rahat.

Oğlumuzun üzerinde hatırı sayılır bir emeğiniz bulunduğuna hiç şüphemiz yok. Neredeyse bebekliğinden bu yana sizlerle beraber onu büyütüyoruz. Bu sene artık yeni bir okul ile beraber çok sevdiği sizlerden ayrılacak ancak siz hem Sarp hem de bizler için bir ömür boyu bir dost ve anne yarısı olarak kalacaksınız.

Umarız Sarp’da büyüdükçe ona verilen tüm bu imkânların hakkını verir, yurduna, dünyaya, ailesine faydalı tam bir ideal dünya adamı olur. Hep birlikte onunla gurur duyarız.

Saygılar - Sevgiler Zafer – Sena ÖZTÜRK
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz; Biz de diğer velileriniz gibi Elif’ in haftanın örnek öğrenci seçilmesi ile gurur duyduk. Çocuğumuzun özel olduğunu biliyorduk ama tescil edilmesi elbette çok hoşumuza gitti… Evden çok okulda, bizden çok sizinle zaman geçiriyor. Dolayısıyla bu sonuç sanırım bizden çok sizin emeğiniz ile oluşan bir başarıdır. Ben size; çocuğuma gösterdiğiniz ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. İlk öğretmen, ilk başarı unutulmaz. Sizde Elif üzerinde unutulmayacak izler bırakıyorsunuz. İyi bir öğretmen ile şekillenen çocuklarda, Elif’te ve diğer öğrencilerinizde de olduğu gibi muhteşem sonuçlar veriyor. Elif sizin gibi bir öğretmeni olduğu için çok şanslı ve mutlu… Kızım ve ailem adına tekrar sonsuz teşekkürler ve Sevgiler… İYİBAŞ AİLESİ
     
  Sevgili Füsun öğretmenimiz, Mercan’ımızın haftanın birincisi seçilmesinin bizi ne kadar sevindirdiğini söylemeye gerek bile yok. Biraz gecikmeli de olsa biz de bu gururu yaşadık. Mercan bunu uzun süredir bekliyordu. Kızımızın karakter ve davranışlarının hızla şekillendiği bu dönemde, bilgi ve tecrübenizle Eurosun ailesi olarak o’na değerli dokunuşlarda bulunacağınıza eminiz. İlkokul öncesi bu son dönemde sıcak bir aile ortamı sunarak şefkatli ve disiplinli bir anne modeli de çizerek Mercan’ın hafızasında güzel anılarda yer bulduğunuzu biliyorum. Umarım bundan sonrasında da hayat karşısına hep sizin gibi ideal eğitimciler çıkartır ve kızımızın vatana, millete ve ailesine hayırlı biri olmasında teşvik edici rol oynar. Emeğiniz için tekrardan teşekkürler… ZEHRA-ABDULLAH-MERCAN METİN MERCAN’DAN MESAJ: ÖĞRETMENİM SENİ ÇOK SEVİYORUM. SEN BENİM CANIMSIN, MELEĞİMSİN. SEVGİLER…
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz, Bu güzel sürpriz Sarp’ın ailesi olarak bizi çok gururlandırırken Sarp’ın ifadesi olarak ‘’çok heyecanlandırdı ve mutlu etti’’ Örnek öğrenci olmak için çok çalıştığını söyledi. Üstelik daha sabah Sarp’ı okula bırakırken bir önceki örnek öğrenci seçilen Talya’nın duyuru yazısın görmüş ve acaba Sarp ne zaman örnek öğrenci seçilecek diye içimden geçirmiştim. O günün akşamına Sarp’ın mutluluktan uçarak bize bu haberi vermesi gerçekten güzel bir sürpriz oldu. Öncelikle öğrencilerinizi yakından gözlemlediğiniz ve onların iyi özelliklerini ön plana çıkarıp özgüvenlerini yükselttiğiniz için teşekkür ederiz. Aynı şekilde onların gelişmeye açık yönlerini tespit edip aşmaları için de aynı emeği harcadığınıza şüphemiz yok. Sarp’ın karakterinin şekillenmesinde aile kadar okulunda öneminin büyük olduğunun farkındayız. Oğlumuzun zamanının büyük kısmını geçirdiği okulda sizin gibi eğitmenleri olduğu sürece gözümüz arkada kalmayacak. Sevgilerimizle Sarp&Pınar&Öner ÖZTÜRK
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz, Size ve Eurosun ailesine öncelikle canı gönülden teşekkür ederiz. 3 Yıl önce tanıştığımızda, Talya’nın bu kadar çok okulunu ve öğretmenini seveceğini tahmin etmemiştik açıkçası. Sevgi gerçekten emek ister. Sevgi dolu, yardımsever, mutlu bir çocuk yetiştirirken gösterdiğiniz tüm emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Haftanın öğrencisi ile çocuklarımıza kattığınız özgüven duygusu gerçekten çok önemli. Bu başarıları bizleri çok mutlu etti ve gururlandırdı. Umarım hayatı boyunca böyle güzel başarılar elde eder. Bal Talya’nın, prenses Talya’nın öncelikle mutlu olması bizler için çok değerli. Mutlu, başarılı, sevgi dolu, özgüveni yüksek, saygılı, uyumlu bir birey yetiştirmeye çalışıyoruz hep birlikte. Tekrar teşekkür ediyoruz. Sevgilerimizle Ayşe&Cenk Kızılkaya
     
  SAYIN EMİNE ÇAVUŞ,

ÖNCELİKLE SİZE VE TÜM EUROSUN AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ. BATU, ÖRNEK ÖĞRENCİ SEÇİLDİĞİ İÇİN ÇOK MUTLU OLDU VE BU MUTLULUĞU BENİ VE ANNESİNİ DE HEM GURURLANDIRDI HEM DE FARKLI DUYGULAR YAŞAMAMIZA VESİLE OLDU.

UMARIZ BATU ÖĞRENİM HAYATI BOYUNCA BAŞARILI BİR ÖĞRENCİ OLMAYA DEVAM EDER VE HEPİMİZİ GURURLANDIRIR.

EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEEKKÜR EDERİZ.

SAYGILARIMIZLA YENİÇAĞ AİLESİ
     
  Merhabalar Sevgili Yeşim Öğretmenim`

Tuna’nın göstermiş olduğu olumlu davranışlarından dolayı örnek öğrenci seçilip, oyuncağı eve götürmeyi hak etmesi bizi çok mutlu etti ve gururlandırdı.

Özgüveni yüksek, başarılı, paylaşmayı seven, uyumlu, sevgi dolu ve saygılı bir birey yetiştirirken bize bu alt yapının oluşmasında verdiğiniz destek ve emeklerinizden ötürü ve olumlu davranışları fark ederek ödüllendirmiş olmanızdan dolayı size ve muhteşem EUROSUN ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Eurosun ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca bu vesile ile 24 Kasım öğretmenler gününü kutladığımız bu günlerde;

Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere; gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizin ‘’ÖĞRETMENLER GÜNÜ’ ’nü kutluyoruz.

Ve EUROSUN’I bizlerle buluşturan SERDA BEY’ e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Nilüfer-Cenk Bora ERTÜRK
     
  Öncelikle okulunuzda böyle motive edici bir uygulama yapıldığı için Eurosun öğretmenleri ve idari kadrosuna çok teşekkür ederiz.

Ömer’in evde olduğu gibi okulda da örnek davranışlar sergilemesi bizleri çok mutlu etti, bu davranışları sizinle birlikte kazandırdık. Okulun Ömer üzerinde pek çok olumlu etkisi oldu. İnşallah tüm hayatı boyunca böyle uyumlu ve başarılı bir öğrenci olur. Emeğiniz için teşekkür ederiz.

ÖMER HERGÜL VELİSİ; SEDA- MALİK HERGÜL
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz;

Öncelikle vermiş olduğunuz pozitif enerji, güler yüzünüz, samimi duruşunuzdan dolayı iyi ki sizi tanımışız. Vermiş olduğunuz emeğinizin değeri biçilemez.

Fatih Talha’nın eve geldiğindeki mutluluğu bizi daha da mutlu etti. Kazandırmış olduğunuz bütün olumlu davranışlar sonucunda oğlumuzun örnek öğrenci seçilmesi bizi hem duygulandırdı hem de onere etti.

Eurosun ailesi olarak emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Kübra-Rahmi-Fatih Talha Zülbaharoğlu
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Her şeyimiz Kayra’mızın böylesine şefkat dolu, başarılı, disiplinli, Atatürkçü bir okula gitmesinden büyük sevinç yaşıyoruz. Kayra okulunuza başladığında 20 aylıktı. Okul seçiminde korkularımız vardı. Ama okula görüşmeye geldiğimizde bütün korkularımız bitti. Şimdi babası ve ben her geçen gün ne kadar doğru karar verdiğimizi görüyoruz. Kayra’daki büyük değişimi her gün mutlulukla izlemekteyiz. Buna katkıda bulunan ilk öğretmenimiz olan Öznur öğretmenimizin, daha sonraki yeşim öğretmenimizin emeği büyüktür. Tabi oradaki her bir diğer yabancı öğretmenlerimizin, diğer tüm çalışanların emeği çok büyüktür. Yaptığınız iş gerçekten çok zor ve sevilmeden kesinlikle yapılmaz. Okula her gelişimdeki o pozitif enerjinizi hissediyorum. Kayra’nın bu ilk okul deneyimindeki büyük katkılarınızdan dolayı babası ve annesi olarak büyük teşekkürü bir borç biliriz. Ailenizin bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Sizi seviyoruz.

Mehmet-Duygu-Kayra Karakaya
     
  Sevgili Tatlılar Tatlısı Yeşim Öğretmenimize,

Canımızın parçası, en değerlimiz oğlumuza gösterdiğiniz şefkat, anlayış, güler yüz ve daha pek çok şey için binlerce teşekkürler.

Mert’i 2,5 yaşından beri Eurosun’a göndermekle çok doğru bir karar verdiğimizi o kadar fazla hissediyoruz ki, gerek Mert’in kişiliğinin şekillenmesi gerek sorumluluk bilincinin gelişmesi açısından en başından beri siz harika insanlar SERDA BEY, DİLEK HANIM, yeni eski öğretmenlerimiz ve gülen yüzünüz, enerjinizle.

Yeşim öğretmen hepinizi artık ailemizden sayıyor ve çok seviyoruz.

Bizi ne kadar mutlu ettiğinizi kelimelerle ifade edemem. Eşimle bu gururu paylaştığımda ağlamaktan konuşamadım. Mert’imizin bir gülüşü bile çok değerliyken siz o’nu o kadar mutlu ettiniz ki tekrar çok ama çok teşekkür ederim.

Tek gayemiz o'nu vicdanlı, onurlu, karakterli iyi bir insan olarak yetiştirmek. Bu yolda bize sonsuz desteğinizi asla unutmayacağız. Mert bu kadar iyi niyetli, yardımsever ve vicdanlı olduysa sizin de payınız çok büyük. Özellikle hastalandığım dönem o’na sevgi ve ilgiyle yaklaşmanız benim için ne kadar önemliydi bilemezsiniz.

İlk zamanlar Mert’i okula ağlayarak getirirdik. Nereden nerelere geldik artık ne istediğini bilen, kendini çok iyi ifade eden bir birey oldu. Umarım vatanına da hayırlı bir evlat olur ve ileride görüşüp gururlanırız. Emeğinize, sabrınıza minnettarız. Bizden bütün Eurosun’a kocaman sevgiler. Mert-Merve-Mehmet Önecek
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz;

Öncelikle size ve tüm Eurosun ailesine teşekkür ediyoruz.

Bu hafta bizi çok mutlu ettiniz ve gururlandırdınız. Ediz’i bu kadar mutlu ve heyecanlı görmek bizi daha da mutlu etti.

Bir kez daha eğitim hayatımıza Eurosun ailesi ferdi olarak devam etme kararının ne kadar doğru olduğunu ve ne kadar güçlü bir destek aldığımızı anladık.

Sizlerin yüreğindeki sevgi ve şefkat o kadar güçlü ki Ediz’i her sabah okula gitmek için heyecanlandırıyor. biz sizin Ediz’in üzerindeki etkilerinizi hayranlıkla izliyoruz.

Ediz’in okuldaki davranışları ve tutumu son derece önemli çünkü iyi bir insan yetiştirmek bir anne ve baba olarak bizim öncelikli görevimiz.

Tekrar sizlere sevgi dolu yürekleriniz, sabrınız ve emekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Sizleri çok SEVİYORUZ. EDİZ-NEBİBE-SABRİ HOROZOĞLU
     
  Saygıdeğer Füsun Öğretmenimiz;

Hasan Efe’nin haftanın öğrencisi seçilmesi bizi çok ama çok onurlandırdı. Bizler veli olarak böyle bir çocuğa sahip olmak çok güzel bir duygu.

Oğlumuz Hasan Efe’nin iki yıldır Eurosun anaokulları ailesine katılmış olması bizi onurlandırıyor..Eurosun ailesi olarak sizlere teşekkür ederiz.

Hasan Efe bugünkü mevcut bilgi, eğitim bilgi ve terbiyesi sizlerin sayesinde kazanmış ve bundan sonraki hayatında da bu aldığı ilk eğitim ve terbiyesi ile hayatta mücadele edecektir.

Biz iyimser olmaktan çok gerçek duygularımız ile hareket eden insanlarız.

Göstermiş olduğunuz tüm emek ve gayretlerden dolayı teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.

Hüseyin-Şükriye Yazır.
     
  Çok Değerli Yeşim Öğretmenimiz Ve Şenay Öğretmenimize;

Mahir Efe’nin eylül 2015’te Eurosun ailesine katılmasına karar verdiğimizde kafamızda inanılmaz sorular ve ufak vicdan muhasebeleri vardı. Ta ki okulda 1.haftayı doldurana kadar.

Mahir Efe’de gözle görülür değişiklikler bizleri inanılmaz şaşırtıyor ve mutlu ediyordu.

Aylar sonra bugüne geldiğimizde ise özgüveni iyice artmış (hatta zaman zaman tavan yapmış),yeteneği ve karar alma yetisi gelişmiş, hayat bilgisi yaşına göre hayli iyi düzeyde bir bireyle karşı karşıyayız.

Ayrıca oğlumuzun haftanın örnek öğrencisi seçilmesi ailemiz yanında resmen sülalemizde de büyük bir coşku yarattı. Abartmıyorum törenle kutladık. Bizleri çok mutlu ettiniz. Asıl önemlisi oğlumuzun haftanın öğrencisi seçildiğini öğrendiğinde yüzünde beliren kendiyle gurur duyma ifadesi ve mutluluğuydu.

Sevgili Yeşim ve Şenay öğretmenimiz ilkler her zaman özeldir ve unutulmaz, mahir Efe’ye bu kadar güzel katkılarda bulunduğunuz için sonsuz teşekkürler…

Ayrıca Eurosun ailesine, Serda Bey, Dilek Hanım ve tüm eğitim ve öğretim kadrosuna, özellikle de harika yemeklerin sahibi ‘’veda teyzemize’’ sevginiz ilginiz ve işinizi iyi bir şekilde icra ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Mahir Efe-Çiğdem-İlhan
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz,

Ada örnek öğrenci seçildiği için çok mutlu oldu. Bu mutluluğu bizi de oldukça gururlandırdı.

3 yıl boyunca Ada’mız, en değerlimiz elinizde şekillendi. Kızımızın ilk eğitim deneyiminde verdiğiniz öğretici katkılar, sevginiz, pozitif enerjiniz, şefkatiniz evimize her türlü yansımakta. Sevgi dolu yüreklere sonsuz teşekkürler.

Eurosun ailesinin gülen yüzü, enerjisi ve sevgi dolu yürekleri ile nice mutlu çocuklar yetiştirmesi dileği ile. Emeğinize sağlık… Sizleri seviyoruz.

Ajda-Aygün Oktay
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz ve Şenay Öğretmenimiz;

Ayaz’ın elinde örnek öğrenci belgesi ile eve gelişini az çok tahmin edersiniz.:)) Yüzündeki mutluluk gözlerindeki gurur bizleri çok heyecanlandırdı. Özellikle ailemize yeni bir kardeşin katıldığı şu günlerde bu başarı hepimize çok iyi geldi. Bekledi bekledi bekledi ve sonunda Ayaz abi oldu :)) Bu süreçte bana verdiğiniz destek için ben özellikle teşekkür etmek istiyorum. Sizlerin ilgi ve desteği sayesinde Ayaz da bu süreci sorunsuz atlattı. Bizler anne-baba olarak şuna hep emin olduk… Eğer mutlu bir çocuk yetiştirebilirsek aynı zamanda başarılı da bir çocuk yetiştirmiş olacağız. Biliyoruz ki mutlu olan çocuk ona öğrettiğiniz, gösterdiğiniz, anlattığınız her şeyi en verimli şekilde alacaktır. Şu zamana kadar sabah ‘’okula gitmek istemiyorum’’ cümlesini hiç duymadık biz Ayazdan. Sanırım bu da sizleri ne kadar sevdiğinin ve orada olmaktan ne kadar mutlu olduğunun en büyük göstergesi…

Ayaz’ın birey olma yolunda ona kattığınız bilgi ve becerileri gün ve gün evimizde ve sosyal hayatında da görmek bizleri çok mutlu ediyor.

Vermiş olduğunuz emek için, özveri için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz…

PINAR-GÖKHAN DİLSİZ
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz;

Eurosun’a ilk geldiğimizde Serda Bey sizden bahsettiğinde ilk tecrübenizle işte bu bizim öğretmenimiz dedirttiniz. Daha sonra sizi tanıdıkça, sevdikçe ne kadar doğru bir tercih yaptığımıza bir kez daha emin olduk. Üç sene boyunca bizim vazgeçilmezimiz oldunuz. Zeynep sizin elinizde büyüdü, şekillendi.

Her ne zaman desteğinize ihtiyaç duysak hep yanımızdaydınız ve sonsuz desteğinizle Zeynep özgüveni yüksek, ayağı sağlam yere basan bir o kadar da çevresine karşı sevgi dolu ,duygusal bir çocuk oldu.

İyi ki Eurosun ailesine katılmışız ve iyi ki sizi tanımışız. Her şey için teşekkür ederiz. Bundan sonraki iş hayatınızda başarılar, özel hayatınızda da mutluluklar dileriz.

Karpuzoğlu Ailesi
     
  Sevgili Yeşim Hanım,

Bu hafta bizi çok mutlu ettiniz. Kızımızın gelişimine verdiğiniz katkı günden güne büyüyerek örnekleniyor.
Haftanın birincisi, sayıların kahramanı gibi payeler çocuklarımıza özgüven vermekte gayet etkili.
Sanırım artık bizler her gün yeni bir sürpriz bekler olduk.
Harika kişiliğiniz, öğreticiliğiniz, Euro'sun iyi ki sizinleyiz.

Sevgiler, Songül-Hamit KARA
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz;

Kıpır kıpır, yerinde duramayan yakışıklı prensimizin, Ulaş’ımızın başarılarla dolu olmasını temenni ettiğimiz eğitim öğretim hayatıyla Eurosun okullarının çatısı altında ve sizler gibi değerli öğretmenlerin ışığında tanışmış olmasından dolayı çok şanslı olduğunu düşünüyoruz.

Evde ki sevgi dolu aile sıcaklığını okulda da hissettiği için, ilk günden itibaren okuluna severek devam ediyor. Bu süreçte, oğlumuzun kaydettiği gelişmeleri memnuniyetle karşılıyor, bundan dolayı öncelikle size ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ediyoruz

Dilek & Ufuk Susup
     
  Çok değerli Emine Öğretmenimiz,

Bir ailede çocuk yetiştirmek her ne Kadar anne ve babanın ortak görev olarak gözükse de, bu görevde en büyük rollerden birinin sizlere ait olduğunun bilincindeyiz.

Günümüzde eğitim kavramının ideolojik kaygılarla kısırlaştırıldığı bir ortamda, sizlerle tanışmaktan son derece mutluyuz. Biz Ece’nin ailesi olarak, Ece’nin kendi ayakları üzerinde durabilen, mutluluk ve huzur kavramını hayatının merkezine koyan bir birey olmasını hedefliyoruz.

Bu uzun yola iyiki sizlerle başlamışız. Çünkü bizim temennimiz sizlerin emeği ile güçleniyor.

Umarım bizim evlatlarımız önce kendisinin, sonra bizim, sonra da sizin için örnek bir ‘’insan ‘’ olmayı hayatının sonuna kadar hak eder.

Size, Aslı öğretmenimize, ve kurumunuza Ece için yaptığınız tüm olumlu katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Sevgilerle

Elif& Alper APAYDIN
     
  Sevgili öğretmenimiz.,

Melisa’nın haftanın örnek öğrenci seçilmesi bizi çok gururlandırdı ve mutlu etti.

Size çocukları eğitirken göstermiş olduğunuz sabır ve çabadan dolayı çok teşekkür ederiz.

Melisa’nın Euro'sun ailesine katıldıktan sonra kendisini ifade etmesinde, özgüveninde ve sosyal gelişiminde çok güzel gelişmeler oldu. Kızımızın okula isteyerek gitmesi, okuldan kocaman bir gülümseme ile çıkması, Melisa’nın okulunda mutlu hissetmesinin en büyük kanıtıdır.

Bizinle öğrendiği yeni şarkıları, dansları, oyunları, okuma-yazma etkinliklerini paylaşmak ile onun hem bilişsel ilkokul öncesinde gerekli olan tüm desteği verdiğinizi gördükçe sizi seçmekte ne kadar doğru bir karar verdiğimizi görüyoruz.

Saygılarımızla Erol Ailesi
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz;

Hayattaki en büyük gurur; en büyük servet en önce Anne -Baba olabilmekmiş… BİZİM MASAL’ ımız EVİMİZDE BAŞLADIĞINDA ONU OKUMAYI, ONU YORUMLAMAYI ÇOK SEVDİK. Kızımıza doğruyu, güzeli, yaşamı anlatmaya başladığımızda seçtiğimiz okulu ve onun biricik öğretmenlerini de çok önemsedik.

Masal’ımın üzerindeki emeğiniz, sevginiz, coşkunuz ve anne şefkatiniz için sonsuz teşekkür ederiz.

Umarım ismini hep böylesi güzel tablolarda okur, hep gurur duyarım. Benim için ilk ve en önemli başarı ‘’iyi bir insan ‘’ olabilmesi olduğu için okuldki davranışları çok önemli.

Umarım sizlerde bizler de aradığınız ‘’iyi veli ‘’ özelliklerini buluyorsunuzdur.

Tekrar ve tekrar

Önce sevgi dolu yüreğiniz için çocuklarımıda her konuda vizyon geliştirdiğiniz için teşekkür ederiz

Sizi Seviyoruz

Zeynep-Masal- Hamle ÖZÇARIKÇI
     
  Değerli Füsun Öğretmen!

Her anne baba için çocuğun örnek olması çok güven vericidir. Ne kadar da bu tam gerçek olmasa da, buna inanmak çok isterdim. İnşallah bir gün Erdem büyüdüğünde ve ben sizi gördüğümde, ’Füsun öğretmen, oğlum gerçekten de örnek bir insan oldu’’ demeyi arzu ediyorum.

Her çocuğa farklı yanaşmanız, sizin ne kadar da iyi bir öğretmen, iyi bir anne olduğunuzu gösteriyor. Böyle bir insana çocuğunu rahatça emanet edebilirsin ve biz de ettik.

Aslında, bu bizim için veda mektubudur. İnşallah sizin daha çok öğrencileriniz olur ve sizin onlara gösterdiğiniz çaba ve sevgi bir gün size daha da büyük bir sevgiyle geri döner.

Sevgi dolu demetle, Aslı ve Selim Evsen
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz;

Öncelikle size şunu söyleyebilirim ki, idil’imizin haftanın örnek öğrencisi seçilmesi onu çok mutlu ve motive ederken, bizi de bulutlara çıkardı. Küçük kızımızla bir kez daha gurur duyduk.

Önümüzde zorlu olduğu kadar, eğlenceli ve zevkli uzun bir yol var. Bu yola attığımız ilk adımlarda sizin tecrübeleriniz ve meslek sevginize, ayrıca Eurosun ailesine çok ihtiyacımız var. Onun önce mutlu, değerleri olan, başarılı, özgüvenli bir insan olarak yetişebilmesi her anne babanın olduğu gibi tabi bizim de en büyük isteğimiz. Şimdi görüyorum ki bunların gerçekleşebilmesi için çok doğru bir yerden başlamışız. İyiki eurosun ailesinin bir ferdi olmuşuz.

İdil’imizin değişimine ve gelişimine yapmış olduğunuz ve yapacağınız tüm katkılardan dolayı sizlere şimdiden çok teşekkür ederiz. NURHAN- NURİ ÖZCAN
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Toprak’ın bu haftaki birinciliği, özellikle hastalıklarla boğuştuğumuz şu günlerde bizim için tatlı bir sürpriz oldu diyebiliriz. Kızımızın ilk okul tecrübesini sizin gibi iyi bir öğretmen ve Eurosun gibi deneyimli bir okulda yaşamasını bizim için bir şans olarak görüyoruz. Umarım bundan sonraki yıllarda da hayatımıza değerler katmaya devam edersiniz.

Toprak için verdiğiniz emek ve gösterdiğiniz özverinin meyvelerini şimdiden yavaş yavaş almaya başladık. Ancak ben onun içinde keşfedilmeyi bekleyen daha pek çok cevherin olduğuna inanıyor, sizin ve bizim ortak çalışmamızla bunların çıkarılacağını umuyorum. Böylelikle, başta ailesi ve vatanı için iyi bir birey olması öncelikle hedefimizdir.

Her şey için teşekkürler. Saygılar…

Zehra& Abdullah METİN
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz;

Yağız Efe’nin bu hafta örnek öğrenci seçilmesi bizi çok ama çok mutlu etti. Çocuk sahibi bir ailenin sanırım en büyük mutluluğu, çocuğunun onlara yaşattığı böylesi gururlar olsa gerek. Özellikle bu tür örnek teşkil eden gurur verici davranışlarını duyabilmek, onun ailesine, çevresine, vatanına ve insanlığa faydalı biri olması için verdiğimiz mücadelenin de iyi bir başlangıç mükafatı olduğuna inanıyoruz.

Ben ve eşim okul öncesi eğitimin çocuğumuzun hayatının şekillenmesinde ve hayata hazırlanmasında çok önemli kilometre taşı olduğunu düşünüyoruz. Bu süreci sizin gibi işinin ehli, başarılı bir öğretmen ile geçirdiğimiz için kendimizi çok şanslı görüyoruz. Yağız Efe’ye bir anne şevkati ve çok başarılı disiplin anlayışınız ile katkılarınızı ömür boyu unutmayacağız. Oğlumuzun yaşamı boyunca size ve verdiğimiz okul öncesi eğitimine dayandıracağımız çok başarıları olacağına eminiz.

Oğlumuzu büyütürken bizlere verdiğiniz destek için emeği geçen tüm öğretmenlere sonsuz teşekkürler ve sevgiler.

GAMZE – HAYDAR DOĞAN
     
  Sevgili Emine Öğretmenimiz,

Oğlumuz, gözbebeğimiz Ali’nin şefkat gözlü öğretmeni…
Dünya da ondan başka güzel gözleri olmayan öğretmeni…
Bunları öğretmeni için Ali ‘nin ağzından duymak, ailesinden sonra birini böyle sevmesi bizi çok mutlu etti.
Okulun kapısında ağlayan oğlumuz; sayenizde okuluna ve arkadaşlarına koşa koşa geiyor, kendine güveni tavan yapmış  Arkadaşlarıyla güzel ilişkiler kurabilen, okulunu, öğretmenini ve arkadaşalrını seven ve özleyen bir çocuk oldu.

Birlikte daha çok yol kat edip, karakterinin ve kişiliğinin ilk adımlarının atıldığı bu dönemde çok güzel şeyler yapabileceğimizden biz anne ve babası olarak eminiz.

Başta siz olmak üzere, oğlumuzun Serda Amcasına, Müdür teyzesine, Bizi gülerek karşılayan Dilek teyzesine, yabancı dil öğretmenlerine, emeği geçen tüm Eurosun ailesine teşekkür ederiz.

EUROSUN’LI OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ…

SİNAN-NİHAL-ALİ COŞKUN
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Ela’nın bu hafta örnek öğrenci seçilmesinden duyduğumuz mutluluk ve gururu kelimelerle ifade etmek inanın çok zor. Ela’nın kişiliğinin şekillenmeye başladığı bu dönemde okul öncesi eğitimin önemini bir kez daha anıyoruz. Ela’nın örnek öğrenci seçilmesinde etken olan iyi davranışlarının gelişerek ileriki yaşamında kızımıza ışık tutmasını ümit diyoruz.

Gözbebeğimiz, bir tanecik kızımızı 2 buçuk yaşından beri her gün emanet ettiğimiz başta Serda Bey olmak üzere tüm Eurosun ailesine teşekkür ederiz. Sevgili Yeşim ve Feyza öğretmenlerimiz, bu süreçte kızımızın üzerinden sevginizi ve desteğinizi eksik etmediğiniz için ayrıca teşekkür ederiz.

Sevgi ve saygılarımızla
SERAP-ÜNSAL-ELA OKÇU
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

İlk olarak Arya ‘’yeşil’’ öğretmenim olarak tanıdı sizi 20 aylıkken katıldığımız Eurosun ailesinde her geçen gün gerek karakter gelişimi gerek se sosyal gelişimine sizlerin büyük katkı ve emeklerinize tanık oluyoruz. Ve olacağız da… Sadece kızımız değil, bizde sizinle birlikte ebeveyn olarak yeni duygular keşfedyoruz. Çocuğumuzun başarısı ile gurur duymak çok keyifli 

Sizinle birlikte, Dilek Hanım, Ayla Hanım, Serda bey ve emekleriniz için Esma Hanıma da teşekkürü bir borç biliriz. Son iki yılda Arya ile bizlerden daha çok birlikte oldunuz diyebiliriz. Davranışlarının şekillenmesinde sizlerin bizlerden kat kat fazla katkısı var. Her birinizin saygılı, samimi ve doğal davranışlarının yansıması aslında çocuklarımızdaki iyi ki yollarımız sizinle kesişmiş, profesyonel yaklaşımınız sayesinde çocuklarımız ve bizler içlerindeki cevheri keşfetme fırsatına sahip oluyoruz.

Yeşim Hanım, cıvıl cıvıl kişiliğiniz, özveriniz ve tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz. Sizi seviyoruz.

Sevgilerimizle; Seçkin-Şafak-Arya Mazlumoğlu
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Bu hafta Burak’ın örnek öğrenci seçilmesi bizi gerçekten çok mutlu etti.Burak okula 2 buçuk ay geç başladı. Fakat sizin desteğinizle bu açığı kısa sürede kapattı. Okula başladığından beri Burak’ta gördüğümüz olumlu değişiklikler bana okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi. Çocuğun kaakterinin temellerinin atıldığı bu dönemde Eurosun gibi köklü bir okul ve sizin gibi başarılı bir öğretmenle geçirdiğimiz için çok şanslıyız.

Güler yüzünüz, özgüveniniz ve sabrınız için size tekrar teşekkür ediyoruz. Sizi seviyoruz.

Saygılarımızla
Tuğba- Fatih Kahraman
     
  Füsun Öğretmenimiz;

Öncelikle Sinan için yazdıklarınız bizi hem duygulandırdı hem de gururlandırdı. Anne baba olarak ne kadar övünsek azdır. Bizim sinan’a evde verdiğimiz ilgi ve alakayı her biri kendi çocuğunuz gibi okulda tek tek öğrencilerinize sunduğunuz apaçık ortada. Sosyalleşen, akademik olarak fark yaratan biricik çocuklar yetişrtiriyorsunuz. Ellerinize, emeklerinize, gönlünüze sağlık.

İyi ki siz ilk öğretmeni olarak Sinanın yanındasınız. Herşey için çok teşekkürler.

Gülin- Tamer Aydın
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz,

Kızımın bu hafta örnek öğrenci seçilmesi beni hem gururlandırdı hem de çok mutlu etti. Bu başarısında sizin çok büyük katkılarınız bulunmakta. Size çok çok teşekkür ederim. Bu sen sizden ayrılacağımız için çok üzgünüm. İnşallah yeni okulumuzda da sizin gibi özverili, duyarlı ve ilgili bir öğretmenimiz olur. İlk öğretmenler asla unutulmaz eminim ki kızımda büyüdüğü zaman ilk öğretmeni olarak sizi hatırlayacaktır. Tüm emekleriniz için size çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle Gökçe Düşko
     
  Sevgili Yeşim Öğretmenimiz,

Doğumuyla bize en büyük hediyeyi veren bir tanecik oğlumuz Mert’in doğum gününde bize verdiğiniz bu güzel hediyeyle o kadar mutlu olduk ki… her Cuma defteri gördüğümüzde bir gün bize de sıra gelirmi diye düşünürken Merdo için bu güzel sözleri okumak nasıl iyi geldi bilemezsiniz.

Bir sürü ilkleri yaşadığımız bu senede Mert’in kat ettiği yolda Yeşim Öğretmenimizin sevgi ve coşkuu yaklaşımı yadsınamaz. Mert’e o kadar iyi geliyorsunuz ki her gün okula mutlu geliyoruz, dönerken de ağlıyoruz.

Eurosun’a başladığımız günden beri bizden desteğinizi, Mert’ten ilgi ve sevginizi eksik etmediğiniz için ailecek minnettarız. İyi ki yolumuz sizlerle kesişmiş, iyi ki bizim okulumuz olmuşsunuz. Bütün öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyoruz.

Sevgilerimizle,

Efe-Figen Selçuk
     
  Sevgili Füsun Öğretmenimiz,

Prenses Simge’miz, okulunu, öğretmenlerini, arkadaşlarını çok seven, okulda geçirdiği her anının tadını çıkaran ve bu süreçte çok şey öğrenen, ailemizde evimize neşe katan, küçük kızımız bu yıl Eurosun’ dan mezun oluyor.

Okul hayatına böylesinedeğerlii ve sevgi dolu öğretmenlerle başladığı için kızımız çok şanslı. Umarız bundan sonra da eğitim hayatında hep başarılı ve mutlu olur.

Emekleriniz ve sevginiz için öncelikle size ve emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür ederiz.

Dilek&Ufuk SUSUP
     
  Değerli Yeşim Öğretmenimiz,

Zeynep ve Kaan ailemize katıldığından beri onları nasıl yetiştirmeliyiz, nasıl davranırsak doğru, dürüst, faydalı ve özgüvenli bir birey haline getirebilirizi sorguladık. Doğruyu-yanlışı, iyiyi-kötüyü kendimizce öğretmeye çalıştık. Ancak sadece bizim verdiklerimizle değil siz değerli öğretmenlerimizin katkılarıyla tüm becerilerinin ortaya çıkacağını ve gelişeceğini düşündük.

Zeynep’in en büyük şansı sizin gibi güleryüzlü, donanımlı, iyi bireyler yetiştirme isteği olan bir öğretmen ile hayata başlamasıdır. Doğru bireyler yetiştirmede bize vermiş olduğunuz desteğin değeri paha biçilemez.

Öncelikle size ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Sevgiler…

Meltem-Alparslan Durmaz
     
  Her şeyin ilkini yaşadığımız kuzumuz ve okulumuz anne baba olarak yaşattığın onur ve gurur için önce sana “ DURU BEREN” teşekkür ederiz ve siz EUROSUN ailesi emeğinize ,sevginize ve en önemlisi şüphe duymadan size emanet edebildiğimiz için … her şey için çok teşekkür ederiz … KARANFİL ailesi olarak sizi çok seviyoruz .Her yeni gün hepimize başarı ve mutluluğu katlayarak getirsin inşallah.
     
  Değerli ve de küçük oğlumuz DORUK ALP için dileriz ki …Hayat denen bu serüvende vicdanı ,zekası, çalışkanlığı hep bu sertifkaları getir

sin , ve de gönüllerin alkış tuttuğu bir ömür geçirsin. Diğer yandan tek tek tuğlalarını örüp çatısını oluşturduğunuz DORUK ALP için yaptığınız her şey emeklerinize tek tek bir teşekkür olsun .

ÖMÜR BOYU SÜRECEK BİR TEŞEKKÜR

Bunu hak eden EUROSUN AİLESİNE ….SEVGİLERİMLE
     
  Eurosun ailesi ; 6 yıllık ının 4 yılı boyunca canımız kızımız ela’mıza en az bizim kadar iyi baktığınız için sizlere çok teşekkür ederiz. Elamız; kayıtsız koşulsuz sevginin ne olduğunu bize öğrettiğin çin sana çok teşekkür ederiz, sen bu dünyadaki bize verilmiş en büyük armağansın.

Merhametini, insan sevgini, yardım severliğini, aklını, vicdanını hiçbir zaman kaybetmemen dileğiyle.. TOKLİCAN AİLESİ
     
  Sizler ile tanıştığımızdan beri oğlumuzu endişesiz , samimi ve güvenli ortama teslim edebildiğimiz için çok mutluyuz.

MAXİM çok aktif , zeki ve kuralcı bir çocuktur. Bu yeteneklerini sizin yardımlarınızla geliştirdiğini inanıyoruz. Yeşim öğretmenimizin okulda öğrettiği her şeyi evde birebir uygulamaya çalışmaktadır: Televizyon zararlıdır telefon iyi bir şey değildir, 4 yaş artık velisiz yatmalıdır vs.. gibi

Her gecen gün oğlumuz eve geldiğinde yeni bir şeyler öğrenip hayatına kattığını görüyoruz , bu da bizleri veli olarak çok gururlandırıyor.

İYİKİ TANIŞMIŞIZ !

İYİKİ BERABERİZ! Emeğinize ve sevginize çok teşekkürler……
     
  2,5 yıl önce kaygı ve endişeyle girdiğimiz kapının, bizim için ne kadar önemli olduğunu tahmin edemezdik. 5 yıllık hayatımızın 2,5 yılını siz değerli EUROSUN ailesiyle geçirdik ve bugün dönüp baktığımızda ne kadar doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha görüyoruz.

KAAN ‘ın kişisel gelişiminde yaptığınız eşsiz katkı için sizlere sonsuz teşekkür ediyoruz. Bize bugün bu sevinci yaşatan oğlumuzla gurur duyuyoruz.

HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUZ.

KIRCA AİLESİ
     
  2 yaşından beri okula gidicem diyen zeynebimiz , bize bunun geçici bir heves olmadığını her gün gösteriyor. Ne mutlu bize ki Eurosun ailesi olarak kızımızı size emanet ediyoruz .Öyle diyoruz , çünkü Zeynep sizlerden kısa zaman da çok şey öğrendi. 8 aylık bir süre ve biz bu süreçte çok yol kat ettik.

Kişisel bakım ve ihtiyaçlarını kendisinin yapabildiğini, el berecisinin çok iyi olduğunu , dans etmekten müthiş keyif aldığını , ezberinin çok iyi olduğunu, İngilizceyi çok sevdiğini ve şuan aklımıza gelmeyen bir çok yanını gördük zeynep’in…

Canım kızım; bizi hep gururlandırdın ve her geçen gün hayretle daha fazla ne yapabilirsin diye merakla bekliyoruz .

İYİKİ HAYATIMIZDASIN,ÇOCUK..

SENSİZ HAYAT ÇOK ZOR OLURDU…

TAŞRALI AİLESİ
     
  SARI CİVCİVİMİZ EMİR…

Bizim kıymetlimiz… anne kucağından sonra güvenle emanet ettiğimiz 2.evimiz EUROSUN okullarında oğlumuz hem öğrendi hem eğlendi.

Tüm alanlardaki personelinizin aile gibi hissettirdiği okulunuzda emir’in büyümesinde ve gelişiminde emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Emir seninle her zaman gurur duyuyoruz ve seni çok ama çoook seviyoruz….

GÜLEÇ AİLESİ
     
  Büyük oğlumuz eren mert için aldığımız güzel haberlerden …Ne diyelim hep böyle devam etsin .

O anasının oğludur aksi düşünülemez…
     
  Evimizin uğur böceği bir tanecik oğlumuz mustafa haktan’ımız iki yıl önce o kapıdan içeriye ilk girişimizde okuluna bu kadar severek ve eğlenerek gideceğini tahmin bile edemezdik.

Ele avuca sığmayan , enerjisi sınır tanımayan her isteği anında olsun diye direten oğlumuz , Eurosun Ailesi ve özellikle adını ailece dilimizden düşürmediğimiz DAMLA Öğretmenimiz sayesinde her geçen gün birey olma yolunda devasa adımlar atıyor.

Emekleriniz tarif edilemez. TEŞEKKÜR EDİYORUZ EUROSUN AİLESİ ….

Ve canımız , bir tanemiz Mustafamız seni çok ama çok seviyoruz .bize bu gururu yaşattığın için kocaman teşekkür ediyoruz. Daha nice başarılarına şahit olmak dileğiyle…

BULUT AİLESİ
     
  Biricik oğlumuz Ahmet , küçücük yaşlarda bizleri böyle gururlandırdığın için teşekkürler. Annen ve baban seninle gurur duyuyor. Başarılarınla mutlu olacağımız nice uzun yıllara…

VE SEVGİLİ EUROSUN AİLESİ

2.5 yıldır sizlerle olmaktan mutluluk duyuyoruz. Çalışırken gönlümüz rahat , aklımız işimizde , güven içindeysek bunu sizlere borçluyuz. Tüm EUROSUN ailesine ama ayrı ayrı da ZÖHRE ABLA , MÜRVET TEYZE , REYHAN TEYZE VE SEVDA HANIMA da sonsuz teşekkürler……

DEMİREL AİLESİ
     
  Bir tanecik kızımız idil…..

Henüz bu yaştayken göstermiş olduğun olumlu davranışlar bizi gururlandırıyor. Çok titiz uyumlu ve saygılı bir kızımız var ve bu bizi çok mutlu ediyor.

İdil okula gitmek istediğini söylediğinde ilk ve son tercihimiz EOROSUN AİLESİ oldu.. tercihimizde yanılmadığımız için tüm EUROSUN AİLESİNE teşekkür ederiz.

Yeşim öğretmen, Zühre ablaya ve Mürvet teyzeye özellikle teşekkür ederiz.

YILMAZ AİLESİ
     
  Defne’miz biricik kızımız bizi çok gururlandırdı. İnşallah tüm hayatı boyunca böyle başarılarla devam eder. Defnemiz bize böyle güzel duygular yaşattığı ona çok teşekkür ederiz. Canım kızımız seni çok seviyoruz.

EUROSUN ailesine özellikle defne’ye kattığı tüm güzellikler için çok ama çok teşekkür ederiz. Tüm çalışanların , öğretmenlerimizin ve idarenin defneye çok emeği geçti 3 senedir sayesinde defne okula isteyerek ve çok mutlu gidiyor. Herkesin emeğine sağlık , hepinizi çok seviyoruz…
     
  Denizkuşu ailesinin en küçük ,bizim için en değerli prensesi. Doğduğundan beri bize hep mutluluk getirdin. Ve getirmeye devam ediyorsun. Böyle gurur verici bir duyguyu bize daha bu yaşta yaşattığın için sana , meleğimiz beril denizkuşu’na çok teşekkür ederiz.seni çok ama çok seviyoruz.

Daha ilk günden beri güvendiğimiz emanet ederken tereddüt etmediğimiz ‘sıcacık , sevgi dolu EUROSUN ailesine her şey için size teşekkür ederiz. Lezzetli yemeklerinizi yapan Mürvet teyzemize ayrıca teşekkür ederiz.

Okula her gün severek , koşa koşa geliyor ; çıkışlarda gittiğimiz için üzülüyorsak bu sizin MUTLU ÇOCUKLAR YETİŞTİRME ilkelerinizden kaynaklanıyor.

Teşekkürler biricik kızım BERİL DENİZKUŞU teşekkürler EUROSUN AİLESİ…

DENİZKUŞU AİLESİ
     
  Evimizin güneşi , kıymetlimiz Ali

Seni emanet etmek için bizi seçtiği için rabbime sonsuz şükürler olsun.

Sen çok akıllı , kendine ve etrafına saygılı , tüm canlıları seven , ahlaki olarak olgun bir çocuksun.

Sen ve tüm arkadaşların zaten böyle tertemiz , bu güzelliklerle doğdunuz ailen olarak biz annen ve baban bu temizliği saflığı , güzelliği korumak için elimizden geleni yapıyoruz .bunu yaparken öğretmenlerin ve okulunda ki her bir bireyin tüm katkıları için sonsuz teşekkür ederiz..

KAYA AİLESİ
     
  Emir kreşine ilk başladığında kendini ifade etmekte zorlanan bir çocuktu, ikinci sezonumuzu geçirdiğimiz şu dönemde emirdeki gelişme ve ilerlemeden dolayı özellikle damla öğretmene , kerime hanıma yemeklerini anlata anlata bitiremediği “ANNE SEN MÜRVET TEYZE GİBİ YAPAMIYORSUN” Dediği Mürvet hanıma ve emeği geçen tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz.

Büyük tedirginlikle ve korku içinde bıraktığımız ilk günlerimizi sizler sayesinde çok kısa bir zamanda atlatıp ailemizden olduğunuz için arkamıza bakmadan emanet ettiğimiz yavrumuza sahip çıkıp verdiğimiz emekler için minnettarız..

DOĞRU AİLESİ
     
  Yaklaşık 5 yıldır beraberiz EUROSUN ailesiyle . Kızımı ilk emanet ettiğimde bile kapıda bekledim ne de tedirgin oldum. Tarafsız güven ve huzur içinde işime gittim. Başta sevda hanıma teşekkür etmek isterim. Bu kurumu yıllardır sürdürüp bizimle buluşturduğu için , şahsım için derya öğretmen ve yeşim öğretmen bizim için en büyük şans

Yavrularımın mutlu çocukluk , ahlaki değerler ve vicdanlı çocuk olmalarını isterim. Bu kurum da fazlası veriliyor. Bi de Mürvet teyzenin yemekleri ve kurabiyeleri gibi biz yapamıyormuşuz 

Sizi seviyoruz ve başarılarınızın devamını dilerim

ÖZDEMİR AİLESİ
     
  İrem’in örnek öğrenci seçilmesi tüm ailemizi çok mutlu etti .İrem’in EUROAUN ailesiyle tanışmasından dolayı çok doğru karar verdiğimizi bir kez daha anladık, çünkü İrem okula başladığı günden beri her gün kendine bir şeyler katıyor biz bunun farkındayız. İrem öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor. Bizde sizleri iyi bir eğitimci ve iyi bir okul olduğunuz için çok seviyor ve gurur duyuyoruz.

EMEKLERİNİZDEN DOLAYI HERKESE TEK TEK TEŞEKKÜR EDERİZ..

TAŞTAN AİLESİ
     
  EUROSUN ‘LA tanışmamız 4 sene oluyor ceren bilge daha 15 aylıktı ve altında bezi vardı. Şu anda 5 yaşını bitirdi ve ona kazandırdıklarınızı hep beraber görüyoruz. Ona eğitimciliğin yanında annelikte yaptınız sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Başarılarınızın devamını dileriz.

SAYGILARIMIZLA

CEREN BİLGE VE AİLESİ
     
  EUROSUN anaokulu iki oğlumun da anaokulu oldu. İlk deneyimden sonra ali ege için de hiç tereddüt etmeden sizleri seçtik. Çocuklarım okulunuzda düzeni , disiplini öğrendiler verilen altyapıyla ilk öğretime hazır oldular. Tüm personelin de güler yüzüyle kendimizi rahat hissettiğimiz EUROSUN AİLESİNE katkılarından dolayı ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

MÜDÜROĞLU AİLESİ
     
  “PAŞLAŞMAK” aile felsefemiz için en önemli kavramlardan biri oldu hep. İstedik ki çocuklarımız da bu kavramı özümsesin , yaşamların da önemli bir düstur olarak benliklerine işlesin…

Açıkçası Eylem de kazandırılması zor bir davranış olarak görüyorduk ve üzerine eğilme gereksimi duyuyorduk.

Anlaşılan o ki EUROSUN da bizimle aynı gözlemleri yapmış ve bu konunun üzerine eğilerekbiricik kızımızın bu alışkanlığı edinmesi için gerekli çabayı göstermiş.işte bu yüzden Eylem EUROSUN da daha önce de başka bir şehirde anaokulu deneyimleme şansı olan ebeveynler olarak aradaki farkı anlayabiliyoruz.

Bu nedenle ikinci bebemiz de yolda EUROSUN .. DEVİN ‘imiz de 20 aylık olsun sizin ellerinize emanet edeceğiz iç huzuruyla .

SEVGİLERLE BİROL AİLESİ
     
  Üç yaşını bitirdiğin de tanıştı okul ortamıyla bilge. Sosyelleşmenin en önemli adımı oldu okul paylaşmayı , sorumluluk almayı , kurallara uymayı, en önemlisi de bunları severek , hayatının bir parçası yaparak uygulamayı öğrendi. Bir ressamın tuvali renklendirmesi bir heykel traşın taşı şekillendirmesi gibi sizler de bizim çocuklarımızın kişiliğini şekillendirmektesiniz bizlerle birlikte ve en güzel şekilde.

Ayrıca ilk zamanlar isteksiz zorla okula gelen bir çocukken sizler sayesinde okulu sevdi , yaz tatilinde “NE ZAMAN AÇILACAK OKULUM” diyerek sabırsızlıkla bekledi okula gideceği günün gelmesini.

Kızımız üzerinde emeği olan herkese çok teşekkür ederiz.

DUMAN AİLESİ
     
  MERHABALAR….

Yağmur haftanın örnek öğrencisi seçilmesinin yanı sıra örnek bir abla . kardeşini koruması, sevmesi örnek abla olması bizi çok mutlu ediyor. Öğretmenleri olarak sizlerin de Yağmur ‘la ilgilenmesi olumlu davranışlarını ortaya çıkarması Yağmuru yüreklendirdiği gibi bizlere de tamam yağmur EUROSUN’da çok mutlu dedirtiyor. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

KILIÇER AİLESİ
     
  Selin ‘in bu hafta önemli öğrenci seçilmesi ailece bizi çok mutlu etti. Okula başladığından beri evde de gösterdiği güzel konuşma ve davranışları bizi olduğu kadar geniş ailemizi hatta etrafımızda ki insanların da dikkatini çekmektedir. Her zaman sevgi dolu ve saygılı hatta abisi ile barışı her zaman sağlayan selin olmaktadır.

Okula severek gitmesi ve akşamları neşeli gelip öğretmenini ve arkadaşlarını anlatması da okulu ne kadar çok sevdiğini göstermektedir.

İki yıldır gösterdiğiniz ilgi ve sevecenliğiniz için Selin ve ailesi olarak EUROSUN okuluna TEŞEKKÜR EDERİZ.

BAŞARAN AİLESİ
     
  EUROSUN Anaokulu yöneticileri , öğretmenleri ve tüm çalışan personeline öncelikle teşekkür ederiz…

Defne haftanın örnek öğrencisi olduğunu duyunca bütün aile çok gururlandık. Defnenin üzerinde göstermiş olduğumuz ilgi , sevgi ve aile sıcaklığı daha çabuk uyum sağlanmasına yardımcı oldu. Kızımızın sosyelleşmesi , sorumluluk sahibi bir birey olarak yetiştiriyorsunuz. Defne’nin her zaman söylediği bir söz var “OKULUMUN ADI EUROSUN ANAOKULU AMA İÇİ ÇİÇEK BAHÇESİ”

Gerçekten çiçek gibi çocuklar yetiştiriyorsunuz. Kızımın üzerinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz ve başarılarınızın devamını diliyoruz..


DELİKAN AİLESİ
     
  Bu yaşta çocuklarımızın bu tür belgelerle ödüllendirilmesi, çocuklarımız da istek heves oluşmasını sağlar, ileri ki hayatlarında sorumluluklarını yerine getiren bireyler olmasın da yardımcı olur.

Dolasıyla EUROSUN öğretmenlerine böyle takdir edici , teşvik edici aktiviteler yaptıkları için teşekkür ederiz. CENGİZ AİLESİ
     
  Rıdvan Ahmet’in örnek öğrenci seçildiğini görünce çok ama çok mutlu oldum çünkü benim oğlum büyümüş ve artık bizi gururlandırıyormuş bir annenin görmek istediği en güzel şey olmalı o yüzden ilk önce öğretmenine , okulumuza ve canım oğluma çok teşekkür ederim. Oğlum okulla tanıştığında üç yaşında idi ve kardeşi olacaktı öğretmeni ona abiler nasıl davranır onu öğretti. Kardeşi doğdu abisinin arkadaşlarına kurabiye gönderdi ve bu sayede paylaşmayı öğrendi şimdi her şeyi paylaşmayı hiç sorun yaşamıyoruz iki kardeş büyüyor hepinize en içten dileklerimle TEŞEKKÜRLER.

GÜZEY AİLESİ
     
  Haftanın Örnek Öğrencisine ve Sevgili Okulumuz EUROSUN’A

Sevgili oğlum , doğrularınla ve yanlışlarınla bu dünyada bir tanesin .Her zaman seninle gurur duyuyoruz. Doğayı sevmeye , yeni şeyler keşfetmeye , üretmeye ve tüm yaptıklarından heyecan duymaya devam etmen baban ve benim tek dileğimiz yaşattığın gurur için baban ve ben sana çok teşekkür ediyor, seni sevgiyle kucaklıyoruz. Sevgili okulumuz EUROSUN değerli öğretmenlerimi ‘ze, kendileri gibi parlayan , aydınlık bir nesil yetiştirebilmesine ışık tuttukları için sonsuz TEŞEKKÜRLER.

YÜKSEL AİLESİ
     
  Canım kızım , Canım oğlum

İkinizin de hayatımızın her döneminde bizleri bu şekilde gururlandıracağınıza eminiz. Yakışıklı oğlum ve güzel kızım. Siz bizim için bu hayatta ki en büyük şansımız ve ödülümüzsünüz. İkinizi de çok seviyoruz. Haftanın öğrencileri seçildiğiniz için ikinize de bizden kocaman birer AFERİN..

SEVGİLİ EUROSUN AİLESİ..

CINAR VE BEREN’E kattığınız herşey için minnettarız size. Birlikte geçirdiğimiz iki yıllık sürede çocuklarımızda gelişen başta özgüven , sorumluluk alma, paylaşma , arkadaş sevgisi , doğa sevgisi , hayvan sevgisi vb.. gibi özellikler yanında kattığınız ATATÜRK SEVGİSİ için teşekkür ediyoruz.

HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.

AKMAN AİLESİ
     
  OĞLUM…

Haftanın örnek öğrencisi seçildiğin için hepimiz çok mutlu ettin. Seninle dün de , bu günde , yarın da gurur duyacağımıza hiç şüphemiz yok. Sen bizim ilk göz ağrımız , Kıymetlimissin. Seni çok seviyoruz.

EUROSUN AİLESİ olarak hepinize çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızın sosyal ve bilişsel gelişimine olan katkılarınız için, öz bakım konusunda onlara olan yardım ve sabrınız için çocuklarımın hiç ayrım yapmadan yediği yemekleriniz için onların aydınlık bir gelecek için hazırlamasında attığınız ilk adımlar için . kısacası her şey için size ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

KURTBEYOĞLU AİLESİ
     
  Mis kelebeğim benim güzel yüzlü kızım. Haftanın örnek öğrencisi olman bizi çok duygulandırdı. Benim bebeğim büyümüş de bizi gururlandırmış… Güzel yavrum evlatçım benim seni çok ama çok seviyoruz

EUROSUN ailesin de olmakta bir ayrıcalık tabiki de ve biz bu ayrıcalığı 3. Kez yaşıyoruz çocuklarıma kattığınız değerler için , tavan yapmış öz güvenleri için sizlere çok TEŞEKKÜRLER..

ÖZCAN AİLESİ
     
  HERŞEYİM ZEYNEP..

Gelmen ile hayatımız anlam kazandı ve her geçen gün arttı. Seninle beraber bizde büyüyoruz. Şimdi de örnek öğrenci seçilmen bizleri gururlandırdı . Yürekten inanıyoruz ki bir ömür bizi gururlandıracaksın. ALLAH ömür verdikçe destekçin olacağız. İyi ki seni küçükken şekerle yıkamışız. Dedenin dediği gibi tuz ile yıkasaydık bu adar tatlı olmayabilirdin  seni verene şükürler olsun.

Değerli EUROSUN AİLESİ 3. Senesinde zeynep’imize kattıklarınız için TEŞEKKÜR EDERİZ..

AKARSU AİLESİ
     
  Sen bizim küçük kelebeğimiz, pıtırcığımızsın . varlığın evimize neşe veriyor güzeller güzelim. Haftanın örnek öğrencisi olarak bizi çok gurulandırdın.

ELİF BEREN evde anne babanın sözünü dinler. Annesine yardım eder. Babası ile saklambaç oynamaya bayılır. Odasını toplar evini çok sever . eve gelen misafir lerimize “HOŞGELDİNİNİZ” der. Eşyalarını seve seve paylaşır. Teşekkür eder hata yaptığında özür diler. Okulda yaptıklarını evde anne ve babasına anlatır. Anlayışlıdır. Çok konuşur ve beraber çok eğleniriz. Ödevlerini zamanında yapar. Başaramadığın da üzülse bile başarana kadar istekle çalışır. Beril denizkuşu ve emir doğru’yu çok sever. Tabiki bu becerileri kazanmasında Gizem demirci , gizem sapcı ve damla öğretmenimizle beraber EUROSUN ailesinin kattığı çok büyük. Elif beren bu aileye katıldığında 27 aylıktı şimdi 59 aylık. Çalışan anne baba olarak kızımıza sıcak ve güvenli bir aile olduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Elif beren’im seni çok seviyoruz. Hayat yolunda düşsen de kalksan da biz hep senin yanında olacağız. Varlığın gurur duymamız için yeterli bir tanem. En çok ilgiyi, en büyük sevgiyi istiyorsun biliyorum. Kalbimiz seninle.. seninle tekrar büyümek muhteşemi iyi ki varsın iyi ki bizim kızımıssın pıtırcığım..

3 yıldır kızımı sevgiyle kucakladığınız , yokluğumuzu aratmayıp gün geçtikçe gözle görülür hale gelen gelişim ve değişim için sonsuz TEŞEKKÜRLER..
     
  İnsan olmanın en önemli yanı insanlığa katkı sağlamaktır. Öğretmenlerimizin fidanlarımız olan evlatlarımıza sağladığı katkının bu dünyada karşılığı bulunamaz. Çocukların dostluğunu kazanabilen öğretmenlerden mükemmeli yoktur. Can parçalarımıza hem annelik hem öğretmenlik yapıyorsunuz. Kutsal bir görev. En büyük şükrüm nefesimin nedeni evladımın dostluğunu kazandığınız için ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizler sayesinde paylaşmayı öğrenmeyi , sevilmeyi keşfediyor.ilk arkadaşlıklar , dostluklar sizler sayesinde oluştu. Haftanın örnek öğrencisi olarak seçilmesi bizi ayrıca duygulandırdı.

Sizlere destek olmak için evimizde anne ve babası olarak elimizden geleni yapacağız .Çocuklarımıza örnek davranışları için teşvik edici çalışmalarınız için teşekkür ederiz. Evladımıza gösterdiğiniz sevgi için minnettarız.

TAŞDEMİR AİLESİ
     
  GÜZEL KIZIM, CANIM KIZIMIZ;

Her zaman olduğu gibi bizi ve ailemizi çok mutlu ettin ve aldığın bu belgeyle bizi onure ettin. sen çok değerli bir evlatsın. Umarım aldığın bu ilk belge tüm okul hayatına ışık tutup başarılarının başlangıcı olur. Sen okul hayatın dışında da evdeki davranışlarınla örnek bir çocuksun pardon küçük genç bir kızsın alya durumuz tüm ev işlerinde bana , tamir işlerinde de babasına yardımcı olur. Odasını her zaman toplar kedi , balığı ve kaplumbağasının yemini verir. Çiçeklerimizi sular,kirlilerini kirli sepetine atar. Evimize gelen misafirlerimizi güzel karşılar arkadaşları ve kuzenleriyle oyuncaklarını paylaşıp, oyun kurmakta üstün başarı gösterir.

SEVGİLİ EUROSUN AİLESİ

Öğretmenleri , yöneticileri ve tabi ki yeşim öğretmenimiz ;

Kızımız üzerindeki pozatif etkileriniz için hepinize teşekkür ederiz. Çalışan anne baba olarak evladımıza yokluğumuzda bir aile olup güvenli bir yuva olduğunuz için minnettarız. Kızımızın ve bizim ilk okul hayatına başladığımız bu süreçte sevgi , teşvik ve sabrınız için sonsuz TEŞEKKÜRLER.

DEMİRCİ AİLESİ
     
  Hayatımıza , ömrümüze , yüreğimize düşen CEMREM

Varlığını anlatabilecek yaşattığın mutluluğu tarif edebilecek kelime bulamıyorum. Seninle yaşanan her gün tatlı tebessümle biten anılar zinciri. Kuzucuğumun örnek davranışlarını kendisinin anlatmasını istedim ve bu vesile ile yaptığı olumlu davranışları kendisi de daha bir farkında olarak gülümseyerek anlattı bana.
Erken yatıp erken kalkıyorum
Masaya peçeteleri koyuyorum
Eğimi oyalanmadan yiyiyorum
Yemekten sonra tabağımı kaldırıyorum
Yatağımı ve odamı topluyorum
Beslenmemi kendim hazırlıyorum.
Evet ilkokula başlama duygusu çok heyecanlandırıyor. Son 3 yıldır hadi ne zaman neyi bekliyoruz sabırsızlık cümleleri ile doldu hayatımız ve sizlerin onları ilk okula hazırlayan her adımınız onların yüreklerinde kocaman heyecanlar yarattı.

SEVGİLİ EUROSUN AİLESİ Her birinin emeği varlığı çok değerli öğretmenlerimiz bir türlü aynı lezzeti yakalayamadığımı söylediği için adı masamızdan eksik olmayan Mürvet teyzemiz , Zöhre hanım , Tülay öğretmenimiz.. Cemremiz ile sizlerle daha bir pekişti yokluğumuz. Nasıl ki ceren ile huzur ile başladı yolculuk huzur sevgi ve dostluk ile devam etti cemre ile serüven.

Umduğundan daha erken başlamak zorunda kaldığımız kreşe merhaba evresinde öyle büyük bir güven duygusu ile hiç gözüm arkada kalmadan bıraktım ki cemremi. Burada uzun uzun anlatamayacağım her bir evrenin koruyuculuğunu yapan siz değerli aile biliyorum ki güçlü sevgi dolu bir insan daha yetiştirdi. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Daha dün gibi derya öğretmenimize emanet ettiğimiz o minicik ürkek halleri ve öyle değerli diğer öğretmenlerimize uğurlarken akıttığı gözyaşları.

İyi ki varsınız hepiniz ve iyi ki hayatlarımız kesişti sevgi dolu bir macerada.

Biliyorum ki aşıladığınız öz güven attıkları her adımda onları hep koruyacak ve ne istediklerinden ne yapacaklarından ve yaptıkları her işin evrene – insana katkısından emin olarak ilerleyecekler.

Tüm çocuklarımızın yolları şansları açık olsun. Özgür bir ülkede insanca yaşasınlar mutlu olsunlar..

DEMİRAY AİLESİ
     
  CANIM GÜNEŞİM……..

Haftanın örnek öğrencisi olman bizi çok mutlu etti.

Sevgili Yeşim öğretmenim;

Güneş için verdiğiniz çabalar için size çok teşekkür ederim. Emekleriniz büyük , bundan dolayı size en samimi duygularımla teşekkür etmek istiyorum.

Zühre ablamız size de çok teşekkür ederim güneşime gösterdiğiniz sevgi ve şefkat için, sevda hanım size de çok teşekkür ederim bizi okulunuza kabul ettiğiniz için. Mürvet ablası sizede çok teşekkür ederim harika yemekler yapıp güneşime yedirdiğiniz için , kısacası iyi ki sizinle buluşmamız ben kendi adıma çok mutluyum iyi ki sizleri tanımışım..

Hepinize kucak dolusu sevgiler sizler sayesinde güneşle beraber çok yol kat ettik. ÇEÇEN AİLESİ
     
  SEVGİLİ EUROSUN AİLESİ;

Yaklaşık 9 ay önce sizlerle tanıştık ama güven duyduk birbirimize inandık ben eren’i okula yazdırdığımda haliyle dışarıda bizim için kötü olan kelime kullanan paylaşımları çok zor yapan zaman zaman zarar veren bir oğlum vardı, amacım bunların yanlış olduğunun bilgisini ona verebilmekti şükür ki bence ben fazlasını aldığımı düşünüyorum. Gözlemleyebiliyorum ve görebiliyorum. Mutluyum aslında sonucundan . ev içinde zaten titiz Eren ama kendi başına yemek yemeyi dua etmeden sofraya oturmamayı giyinmeyi pek tabi sizlerden öğrendi. Ben de her gördüğümde biraz daha büyüyor dedim hep içimden. Başta güzel öğretmenimiz yeşim ve de emeği geçen herkese sonsuz TEŞEKKÜRLER…..

SÜRMELİ AİLESİ
     
  NEDEN EUROSUN?
Oğlum Kerem 3 yaşına geldiğinde ben de herkes gibi okul arayışına başladım. Bahçeşehir'de oturduğumuz için bu civardaki okullar içinde bir seçim yapmak istedim. Bilindik bilinmedik bir sürü okulla görüştüm. Hepsinde kullanılan "çocuğunuzun davranışsal ve bilişsel gelişimi vs " gibi ortak dillerden bana gına gelmişti. Benim anaokulundan beklediğim en öncelikli kriterler güvenlik ve temizlikti. Çocuğumu güvenle bırakmak, gün içinde güvende olduğunu bilerek huzur duymak istiyordum. Açıkçası bütün okul yöneticilerinden duyduğum ezberlenmiş metinleri duymaktan ayrıca sıkılmıştım.Eurosun'a karar vermem okulun sahibi Serda beyle yaptığım görüşme sonucunda oldu. Aşağıdaki yazımı Eurosun web sitenizde yayınlamanızı rica ediyorum. En kısa zamanda Kerem'le birlikte ziyaretinize gelmek istiyoruz.

Karşımda içindeki çocuğu korumuş, öğrencilerinden bahsederken gözleri dolan, bütün profesyonelliğine rağmen amatör ruhunu kaybetmemiş bir yönetici duruyordu. Çok organize bir oryantasyonla Eurosun Ispartakule'ye başladık. 1-2 hafta alışana kadar hemen hemen bütün çocuklar gibi Kerem'de bazı günler ağlayarak, bazı günler kıyameti kopararak istemeden okula gitti. Sonuçta alıştı ve koştura koltura gitmeye başladı.Muhteşem bir 3 yılın ardından bu sene oğlum EUROSUN'dan mezun oldu. Üstelik hazırlık okumadan ilkokul 1 'e başlayabilecek kadar donanımlı olarak!

Doğrusu ben tatlı sert Neşe öğretmenimizi çok sevdim. Disiplini, sırayı yeri geldiğinde şakalaşmayı ve oyun oynamayı en çok ta verilen sorumluluğa sahip çıkmayı öğrendik ondan.Her sabah istisnasız gülen yüzüyle kapıyı açan, hiç birşeyi unutmayan , dünyanın en organize kadını Dilek hanımı, birbirinden lezzetli yemekleri, kahvaltıları, akşamüstü keyiflerini hazırlayan mutfak teyzelerimizi, oğluma İngilizce ve Almanca'yı sevdiren yabancı dil öğretmenlerimizi, okulumuzu pırıl pırıl yapan Kerem'in deyişiyle Veciha hanımı ve tabiiki sevgili Serda beyi daima minnetle hatırlayacağız. Bir çocuğum daha olsa Eurosun'a gönderir miydim ?Şüphesiz!

Tekrar binlerce teşekkürler,
Banu Akalın
     
 

Çocuğunu Eurosun’a Göndermiş Bir Ailenin Yazısı

Efe Eurosun’a 22 aylıkken başladı. Doğal olarak biraz ürkek, biraz yabancılamıştı başlangıçta. Kısa sürede gösterilen ilgi ve sevgiyle okula giderken bizden ayrılırken hiç huzursuzluk yapmayacak duruma geldi. Zamanla ortama daha da alıştı, okulu ve öğretmenleri, ikinci yuvası ve ailesi oldu. Teyze anne yarısıdır derler bizim Efe’nin teyzesi yok ama bu boşluğu okuldaki  teyzeleri  ve ayrıca ablaları,  arkadaşları doldurdu.

Büyüdükçe işin keyfini daha da çok çıkarmaya başladı. Okul ve çalışanlar bizim de bir parçamız oldu. O kadar ki okul biterken oluşacak boşluğu nasıl dolduracağız endişesi duyduk. Eurosun hakkında  en büyük eleştirimiz, Efe’nin seviyesini ve bizim beklentilerimizi o kadar yükselttiler ki, sonrasında ne yapacağız bu düzeyi korumak ve yükseltmek için diye epey zorlandık.  Hatta bazen Efe o kadar yetişkinler gibi aklı başında konuşuyor ki, biz çoğu zaman onun hala bir çocuk olduğunu unutuyor, onunla tartışıyor ve “bir dakika karşımızdaki daha bir çocuk” diye hatırlamamız zaman alıyor.

Çocukların karakterleri  ilk 7 yılda otururmuş. Eurosun’un Efe’de bizim kadar, bazı konularda da bizden fazla emekleri var. 5 yıl önceye dönsek, hiç duraksamadan tekrar Efe’yi Eurosun’a verirdim, Efe’ye sorsak o da aynısını söyler.

Öğretmenleri ve çalışanların Efe hakkında söyledikleri;

  • Özgüveni çok yüksek, saygılı, barışçı, sevgi dolu, akıllı, neşeli, uyumlu, çabuk öğreniyor...

Bilin bakalım bunların altyapısının oluşmasında bizim kadar başka kimin emeği var?
Eurosun’a tüm emekleri ve destekleri için sonsuz teşekkürler.

Bizim Gözümüzden Eurosun’u Anlatırsak;

OKULUN KENDİSİ:  Küçük birey yaşam alanı, hobit eğitim, öğretim ve eğlence merkezi. Herşey onlar düşünülerek tasarlanmış. Ortam ve çalışanlar, sıcak ve huzur verici. Efe’nin hastayken  evde kaldığında “okula ve arkadaşlarıma gitmem lazım” diye huysuzlandığı yer. Efe’yi gönderirken aklımızda herhangi bir soru işaretinin oluşmadığı güvenli ortam.

SERDA BEY: Tanıştığınızda hemen okulun konsepti ve kişiliği arasındaki direk bağlantıyı algılayabilirsiniz. Neşeli, eğlenceli, biraz çocuksu ama aynı zamanda işini çok iyi bilen, onunla yaşayan ve gerektiği kadar disiplinli ve ciddi.

SEVDA HANIM: Efe’nin patronu. Ciddi, sorumluluk sahibi, çok duyarlı. Ortak denge sağlamakta Serda Bey ve Sevda Hanım oldukça uyumlu. Uçlara yöneldiklerinde birbirlerini dengeleyebilen, aynı anlayışı paylaşmalarından dolayı da bunu kolaylıkla yapabilen bir çift. Bu denge ve huzur okula ve çalışanlarına da yansıyor.

HATİCE ÖĞRETMEN: İlk ve son göz ağrımız. Efe okula 22 aylıkken onunla başladı, okul annesiydi. Efe mezun olurken de ablası ve öğretmeni. Efe’nin karakterinin oluşmasında katkıları çok. Disiplin, özgüven, yararlı davranışların oluşmasında emeği oldukça fazla.

ZÖHRE HANIM: İletişim uzmanı. Her okula gittiğimizde, telefon açtığımızda, yazışmalarda ilk irtibat kişisi. Güleryüzlü, canayakın, işbitirici koordinatör.

DUYGU ÖĞRETMEN: Efe’ye uzun  zaman servisle ev-okul arasında yolculuk yaparken, hem eşlik edip, hem de onun sonu gelmez sorularına sabırla cevap veren ve eğitim ve terbiyesini seyahat süresince de sağlayan öğretmeni ve ablası.

GİZEM ÖĞRETMEN: Sevecen, çocuklara şevkatle yaklaşan bir öğretmen. Efe “neden ben evde kalmıyor da okula gidiyorum” sorusunu sormaya başladığında sınıftaki sıcak ortamdan dolayı okula hep hevesle gitti.

BORA ÖĞRETMEN: Aşk, nefret ilişkisi. Havuza girmesi için ısrar ettiği için küçükken çekindiği ama devamında okulda ve müzik derslerinde çok sevdiği öğretmeni.
Diğer Öğretmenler: Hepsi teker teker, çocuk ayırt etmeksizin bütün emeklerini esirgemeden eğitim ve terbiye konusunda destek verdiler.

Mutfaktaki Teyzeler: Efe’nin okul dönemi boyunca yemeklerini severek yediği, hatta servisle gelirken yanında yemek için ilave yiyecek aldığı, sayelerinde Efe’nin fazlaca yemek ayırt etmeden büyümesine etkisi olan teyzeleri. Okulda karnını fazlaca doyurduğu için akşam evde fazla yemek yemediği oluyordu.

Ve diğer tüm destek veren/katkısı olan çalışanlar.

Efe’nin sözleriyle kısaca özetlemek gerekirse;

  • Efe, Hatice Öğretmenini seviyormusun “Evet”, Zöhre Hanımı seviyormusun “Evet”, Sevda Hanımı seviyormusun? “Evet”, arkadaşlarını seviyormusun “Evet”... “Bana sorup durmayın, ben hepsini seviyorum...”

Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Umarım bu birlikteliğimiz farklı bir yapıda da olsa devam eder. Sizler hep bizimle birliktesiniz.

Sevgilerimizle kucaklıyoruz,

Efe-Filiz-Kağan

Efe’nin Eurosun’a Başlangıç Dönemi (2009):

Efe’nin Eurosun Okul Dönemi:

Efe’nin İlk Okul Başlangıç Dönemi (2013):

     
 

Sevgili Sevda Hanım ve Serda Bey ,

Öncelikle Bolluca Köyü Sevgi evi çocuklarımız için destek kampanyası organıze ederek bu kadar onurlu bir misyon gerçekleştirdiğiniz için sizleri gönülden tebrik ederim. 26.Nisan Cuma günü tüm paketlerin teslimi için yaptığınız ziyarete beni de davet ederek bu anlamlı güne ortak ettiğiniz için ayrıca çok teşekkür ederim .

Açıkçası bu kadar modern , çağdaş ve konforlu bir ortamda çocuklarımızın yetiştirildiğini bilmiyordum ve hatta çocuklara destek olmaya bu kadar gönül vermiş bir kişi olarak bu zamana kadar Bolluca Köyü sevgi evinden de haberimin olmamasına çok üzüldüm ancak geç de olsa başta Koruncuk Vakfı değerli yöneticileri , Sevgi evi Müdiresi Sn. Sevim Hanım ile tanışıp , organizasyonları hakkında bilgilendirilmiş olmaktan büyük mutluluk duydum .
Gönüllü annelerın yaptığı yemekler mükemmeldi …
Şirketim ve iş yaptığım tekstil firmaları ile beraber yaptığımız katkının ve tüm desteğin doğru zamanda , doğru ellere ve en önemlisi çağdaş , modern ve aile sıcaklığında yetişen ‘nispeten şanslı diyebileceğimiz’ çocuklara ulaşmış olduğunu bilmek çok güzel .
Bu vesile ile, bir kez daha ,Koruncuk Vakfı , tüm Bolluca sevgi evi çalışanları , gönüllüleri ve yöneticilerini çok takdir ediyor ve toplumumuza bu çocukları değerli bir birey olarak kazandırma yolundaki tüm emeklerine minnetarlığımı belirtmek istiyorum ve sızlere de bana böylesine güzel insanlarla tanışma olanağı sağladığınız için tekrardan teşekkür ediyorum.
Yoğun iş tempoma rağmen, ileride de , sizlerin organizasyonu dahilindeki her türlü sosyal projelerde her zaman için gönüllü olmak istediğimi de bildirmek isterim .

İyi ki varsınız ve iyi ki oğlum Burak ve biz EUROSUN ailesinin bir parçasıyız …
Sevgilerimle
Müge Hepyüksel Keçik

     
 

Bir demet mektup.. Kucak dolusu tesekkür…
O kadar çok güzel şeyler yazmışsınız ki.. Derleyip sizlerle paylaşalım dedik. Sadece bu bir kaç ayda yazdıklarınızı alt alta sıraladığımızda 16 sayfa etti.. Sizleri sıkmamak için rastgele 3 sayfasını çoğalttık, diğerlerini internet sayfamıza yerleştireceğiz. Paylaştığımız ve paylaşamadığımız onca güzel duygularınıza sonsuz teşekkürler..

     
 

Sevgili Yeşim öğretmen,
Beril hafta sonu oyuncağını özenle korudu. Genel olarak zaten kendine yeten bir çocuk. Cuma akşamı banyosunu kendisi yaptı, kendisi giydi ve kendi odasında uyudu.
Yemekler konusunda okuldaki kadar iyi olmasa da evde de hiç problem yok. Evde biraz seçici olabiliyor. Dişlerini kendi fırçalıyor, odasını topluyor. Ama bu defterin evde olmasından dolayı biraz abarttık. Çünkü her söylediği lütfen, rica ederim, teşekkür ederim cümlelerinden sonra bunu da deftere yaz deyip duruyor. Sonuçta her zamanki gibi güzel ve keyifli bir hafta sonuydu. Teşekkürler.
Sevgilerimizle

     
 

Duru’ nun bu hafta içinde örnek öğrenci seçilip oyuncağı hak etmesi çok mutlu etti. Onunla oynadı. Hafta sonu kuzeninin doğum gününde olayı kendince anlatmaya çalıştı. Herkese okulunu çok sevdiğini anlattı. Duru okula başladığı günden bugüne bence büyük bir aşama kaydetti. Hele okulunu sevdiğini söylemesi beni hala şaşırtıyor. Onun bu sevgisinin karşılıklı olduğunu inanıyoruz. Her şey için teşekkürler.
Sevgilerimizle

     
  Alimila’nın örnek öğrenci seçilmesi tüm ailemizi çok mutlu etti. Almila bu hafta sonu oyuncaktan çok defter elinde dolaştı. Alimila’ nın EUROSUN’ la tanışmasından dolayı çok doğru karar verdiğimizi bir kez daha anladık. Çünkü Alimila okula başladığı günden beri her gün kendine bir şeyler katıyor biz bunun farkındayız. Almila öğretmenlerini ve okulunu çok seviyor ama özellikle Neşe öğretmenini çok sevdiğini söylüyor. Biz de sizleri iyi bir eğitimci ve iyi bir okul olduğunuz için çok seviyor ve gurur duyuyoruz. Emeklerinizden dolayı herkese tek tek teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
     
 

Sevgili Yeşim öğretmen,
Selinin bu hafta örnek öğrenci seçilmesi anne ve babası olarak bizleri çok mutlu etti. Okulun kapısında Selin’in isminin yazılı olduğu bir kağıt bizi heyecanlandırdı. Güleryüzünüzle ve pozitif yaklaşımınızla çocuklarımıza okul ortamında çok iyi bir örnek olduğunuzu düşünüyorum. Öğrendiği her yeni alışkanlığı bizlerle evde paylaşırken Selin’ in anne babası olarak bizleri ayrıca mutlu ediyor.
Hassasiyetiniz için teşekkürler.

     
  Sevgili Neşe öğretmenimiz,
Kızımızın böylesine güzide bir eğitim kurumunda sizlerin arasında olması bizi fazlasıyla mutlu ve hayran bırakıyor. Kendisine emanet ettiğiniz oyuncak camlı dolabın en üstünde ve kimse elini süremiyor  Ada’da değişim rüzgarlarını görmek sayenizde olgunlaştığını seyretmek bir anne baba için sanırız en harika şey. İYİKİ VARSINIZ
Nice Başarılara
     
  Merhaba Yeşim Öğretmenimiz,
Defne ve Yağmur’ un hayatlarında farklı bir sayfa açan Eurosun’ dan almış oldukları eğitim sürecinde matematiksel mantık ve kavrama süreçlerinin temelinde böyle bir farkındalık yaratmaları ve bunun fark edilerek ödüllendirilmeleri bizi çok mutlu etti ve heyecanlandırdı. Ve tabi ki onlar da çok heyecanlıydılar.
Sorumluluk bilinci ile özen göstererek Eurosun oyuncağı ile oynadılar. Anneanne ve dedeye yaşadıkları heyecanı çok güzel yansıttılar. Her defasında okulu ve özellikle sizi çok sevdiklerini dile getiriyorlar. Zaten sizin söylediklerinizin evde de kural olmasından anlaşılıyor ne kadar sevildiğiniz 
İlginize , özeninize ve emeğinize sonsuz teşekkürler…
Sevgilerimizle
     
  Merhabalar, Ada’nın örnek öğrenci seçilmesi bizi çok mutlu etti. Defter ve oyuncak evimizin başköşesinde el değmeden korundu  ( Ada’nın isteği üzerine ) Ada okulunu çooook seviyor. Ada’dan hiçbir zaman “ bugün okula gitmesem olur mu? “ cümlesini duymadık. Son günlerde ki özellikle matematiksel gelişimi ise bütün aileyi müthiş şaşırtıyor. Emeğiniz ilginiz için teşekkürler…
Ada ve biz de sizleri çok seviyoruz.
     
  İstanbul’a tayinimiz çıktığı zaman biricik kızımız Selin’in anaokulu konusunda kaygılarımız vardı. Tavsiye üzerine Eurosun anaokullarına başladığı ilk günden itibaren kaygılarımız sona erdi. Okula gittiği ilk günden itibaren kızımızın hep mutlu bir şekilde ve yeni şeyler öğrenerek eve gelmesi bizi çok mutlu ediyor. Eurosun ailesinin tüm çalışanlarına bizim kaygılarımızı bitirdiği, kızım gelişimine büyük katkıları olduğu ve bizi ve kızımızı mutlu ettiği için teşekkürler. Sevgiler
Merhabalar, Öncelikle verdiğiniz bilgiler için gerçekten çok teşekkür ederim. En azından bu şekilde çocukların yaptıklarından haberdar olmak merakımızı gideriyor  Çünkü çocuklar genelde ya anlatmıyorlar ya da anlattıkları bazen yanıltıcı olabilir.  Bu arada uzun zamandır yazmadığım için çocukların gazeteleri ve yaprak koleksiyonları ile ilgili ne kadar harika bir iş çıkardığınızı sizlere iletme şansım olmadı. İnanın bayıldım  Emin olun ki gazete ve yaprak koleksiyonu saklanacak en güzel hatıralardan biri olarak Kaan’ın kutusunda yerlerini aldılar. Sevgilerimle
     
  Merhaba, Berk’in okula başladığından bugüne kadar çok fazla değişiklik gösterdiğini gözlemledim. Hep yeni öğrendiği bilgiler bizi çok mutlu etti. Bunun için Gizem öğretmene çok teşekkür ederim. Daha önceki yıllarda kızım da büyük değişiklikler gerçekleştirmişti. Verdiği temel bilgiler kızımın ilköğretimine tam manasıyla başlamasını sağladı. Kızım şimdi çok başarılı. Aynı eğitimi oğlumda görmek istemiştim ve görmeye başladığım için çok memnunum. Her zaman çok ilgili, çok yardımcı. Özellikle Zöhre hn. oğlumun sevgisini kazandı. Kendisini görmeden eve gelmek istemiyor. Hepsi çok sıcak bilgili ve hoşgörülü..Hepsine çok teşekkür ederim, sayenizde iyi yetiştirilmiş bilgili dağarcıkları zengin evlatlarım oldu.
     
  Canım kızımın güzel okuluna…
Günümüz değerlerinin neredeyse yitirildiğini hissettiğim an sizlerle tanıştım. Çaldığımız kapıyı açan o sıcacık gülüşlü Zöhre hn. öyle sevdik ki. Bir daha okulunuzdan çıkamadık… Yardımsever samimi kalbi ile olsun bıcır bıcır tatlı konuşmasıyla olsun adı gibi parlayan bu güzel insana, duruş her şeydir ifadesiyle ve ağır asil tavrıyla bize kucak açan güzel kadın Sevda Hanıma… kesinlikle okulunuzun pırlantası olan pamuk yürekli, dünya güzeli, canım kızımda benden çok emeği olan ve bundan onur duyduğum Doğa’mın aynı ona benzemesini ve onun gibi bir öğretmen olmasını istediğim güzel öğretmenimiz DERYA hanıma…
     
 

Hatice hn. (Efe’nin 2. Annesi), anlatacak o kadar şey var ki buraya hangi birini sığdırayım şaşırdım. Kalbinizin ve vicdanınızın tertemiz olduğu için seviyoruz. En değerli olan oğlumu (EFE D.) geleceğe nasıl hazırlayacağım nelerle karşılaşacağım vs.. derken Hatice hn. ile bütün acabalar kafamdan silindi. Efe’mi her gün mutlu görmek, her gün yeni keşiflerle gelmesi benim de geleceğe umutla bakmamı sağladı. Her an ayrı bir güzellik, müthiş bir ilerleme. En iyisini hak eden çocuklarımızın tüm yaşantılarına imzasını atacak olan okul öncesi dönemde, çocuklarımızı bir hamur gibi şekillendiren onları geleceğe hazırlayan HATİCE hn.ı tebrik eder, teşekkürlerimi bildiririm. Yavrularımıza karşı göstermiş olduğu sevgi ve sabırdan dolayı minnettar olduğumu bildiririm. İyi ki varsınız ve hep güzelliklerle var olun..

     
  Güneşli günlerin ardından bahar yağmurları ile başlayan yavrularımızın sıcaklığı ile ısınacak olan haftanın keyifli bir hafta olmasını diliyoruz. Zaman zaman men o-ku-la git-mek is-te-mi-yo-ğum dese de okula götüreceklerinin listesini yapıyor. Her şeyi gönlünce olsun. Yağan yağmurlar yarına dair umutlarınızı sulasın. Keyfiniz bol olsun yüzünüz hep gülsün neşe yakanızdan düşmesin. İnsanın evladını güvenli emeklere, güzel yüreklere emanet etmesi nasıl hafifletici şu iş hayatının arasında bir bilseniz. Bütün günümü yiyen temponun içinde Yavrucuğmuzun huzurlu bir ortamda olduğunu bilmek güzel. Sevginizi esirgemeyen yüreğinize sağlık. Kendinize çok iyi bakın. Huzur ve mutluluk damarlarınızda kan olsun.
     

 

  Bizlere böyle bir gurur mutluluk ve daha bir çok tarifi mumkun olmayan duyguyu bir arada yaşattığınız icin, cocuklarımızın her yonden donanımlı asil duruşlarına sebep çok büyük emekleriniz icin basta size ve nezdinizde tüm ekibiniZe çok teşekkür ederiz. Sizler gibi egitimcilerin varligindan huzurlu sizleri tanımaktan çok mutluyuz. Tüm emekleriniz icin tekrar çok teşekkür ederiz.
     
 

BİR DÖNEMİ BİRLİKTE GEÇİRDİKTEN SONRA OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİN NE DEMEK OLDUĞUNU VE BUNUN EN İYİ, EN HARİKA NASIL YAPILABİLECEĞİNİ BİZLERE GÖSTERDİNİZ.

OĞLUMUN ÖNÜNE BİR ŞANS OLARAK ÇIKTINIZ. ALLAH BU ŞANSLARINI DEVAM ETTİRSİN, BÜTÜN ÇOCUKLARIN ÖNÜNÜ AÇIK ETSİN.

     
 

Sevgili Eurosun Ekibi,

Bizlere çocuklarımızla kaliteli zaman geçirtmeyi öğrettiniz,

Sorumluluklarımızı paylaştınız,

Özgüvenli, Huzurlu, Kendiyle barışık, Başarılı çocuklar olarak emanetlerimizi bizlere teslim ettiniz.

Yolunuz açık olsun.

     
 

İNGİLİZCE MÜZİKAL AKLIMIN UCUNDAN GEÇMEZDİ.. HELE DE BÖYLESİİ.. VALLAHİ OLMAZ BÖYLE ŞEY DEDİRTTİNİZ. ALKIŞTAN ELLERİMİZ ŞİŞTİ. O ISLIKLARI DA , SESİMİZİN KISILMASINI DA HAKKETTİNİZ SONUNA KADAR..

SAĞ OLUN, VAR OLUN…

     
  Degerli Sevda hanim, nice emeklerinizle cocugumuzun hem cok sey ogrendigini hem de cok eglenceli ve faydali vakit gecirdigini sevinerek gorduk. Emekleriniz ve ilginiz icin cok tesekkur ederiz.
     
 

Sevgili Serda Bey,

Yine söylüyoruz hep söyleyeceğiz ama cevabınızı biliyorum. “Biz böyle mutluyuz”.. Ama inanın size çok ihtiyacımız var, ne olu artık ilkokul açın.

Kızımın okulunda ilkokul mezuniyet gösterileri sizlerin bu miniklerle yaptığınız eğlenceli, bir dakikası boş geçmeyen ve çocukların son sahnesine kadar aynı enerji ile çıkarttıkları gösterinizin çeyreği olamazdı. Video yu heyecanla bekliyoruz ki kendilerine bu işin nasıl yapılması gerektiğini gösterebilelim.

     
  Asil biz size ve ekibinize tesekkur ederiz. Provalardan geri kalmasina ragmen okadar guzel hazirlamissinizki kizimi kusursuz sergiledi gosterilerini.gurur duydum butun cocuklarla.tekrar cok tesekkur ederim.emeginize saglik.sizede iyi tatiller.
     
  Çocuklarimizi sizlere emanet etme güvenini bize verdiginiz çocuklarimizi gururla alkislama heyecanini yasattiginiz ve güzel geçen tüm sene için bizde sizlere çok tesekkürederiz.
     
  Basta sız ve butun ogretmenlerımıze,bugunu bızlere yasattıgı ıcın tesekkur ederım.Iyı tatıller hocam.
     
  Yil sonu gösterisinde emegi gecen tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim sizleri tanımak çok güzeldi sevgiyle kalın
     
  Sevda Hanim Ellerinize saglık. Cok guzel bir gosteri olmus. Hiç sıkılmadan izledik. Cok teşekkür ederiz Sevgilerle
     
  SİZİ VE GUZEL EKİBİNİZİ TANIMAKTAN, DOĞAMI SİZLERE EMANET ETMEKTEN ONUR VE GURUR DUYDUM BUGUN BİR KEZ DAHA.. GONUL DOLUSU TESEKKURLER.. SİZLERİ COK SEVİYORUZ..
     
 

SAYIN SERDA BEY, DİLEK HANIM, YEŞİM ÖĞRETMEN VE TÜM SEVGİLİ EUROSUN EKİBİ,

BİZE BÖYLE GÜZEL BİR GÜN YAŞATTIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. CUMARTESİ GÜNÜ NR KADAR İYİ BİR SEÇİM YAPTIĞIMIZI TEKRAR GÖRMÜŞ OLDUK. EN KIYMRTLİ EMANETİMİZ OLAN OĞLUMUZUN EĞİTİMİNE VERMİŞ OLDUĞUNUZ KATKI VE GÖSTERDİĞİNİZ YAKIN İLGİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

     
  Bizde sizlere yürekten teşekkür ediyoruz.
     
  Bız tesekkur ederiz bıze bu heyecanı yasattıgınız için KIRDAR ailesi
     
  Yil sonu gösterisinde emegi gecen tüm ögretmenlerimize tesekkür ederim sizleri tanidigima cok mutluyum sevgiler
     
  Biz de teşekkür ederiz. Mert çok eglenmis. Size de iyi tatiller
     
 

SERDA BEY, İNGİLİZCE VE ALMANCA İÇİN NELERİ TAAHHÜT ETTİĞİNİZİ DÜN GİBİ HATIRLIYORUM. DOĞRUSU ŞÜPHELERİM VARDI. AMA BİR İNANILMAZI GERÇEKLEŞTİRMİŞSİNİZ.

O ALMANCA TİYATRO “UYUYAN GÜZEL” 40’ I AŞKIN ÇOCUK SAYDIM. NE BİR İPUCU, NE BİR ÖĞRETMEN YARDIMI.. BAŞTAN SONA ALMANCA.. 3 PERDE OYUN.. TÜM MİMİKLERİYLE PROFESYONEL BİR OYUN SERGİLEDİLER. BENİM LİSE SEVİYEM BU KADAR BİLE DEĞİLDİ. SİZ NE YAPMIŞSINIZ BÖYLE….

TEBRİKLER… TEBRİKLER… TEBRİKLER….

Sevgili Eurosun,
O uğurböceği görünümlü, benekli, içi kadar renkli olan evinizden eminim ki her çocuk kızım Hira gibi, gecen her saat, her gün ve her hafta, hayatta biraz daha yol almış, birey olmaktan biraz daha övünmüş, kendisi olmaktan biraz daha sevinmiş, sevgiden hepten şimarmış olarak eve dönüyordur. Hira'nin anne ve babası olarak, onunla başladığımız bu güzel hayata sizin de dahil olmanızdan ve kattıklarınızdan dolayı minnettarız...
Şükran Ertaş

Sevgili Seba öğretmenimiz,
Dün akşam Efe bana mutfakta çok yardımcı oldu. Yemek masasını tek başına kurdu, yemeklerini çok güzel yedi. Yemekten sonra masadakı bulaşıkları topladi, elektrik süpürgesini açıp her yeri süpürdü.
Yemekten sonra çok güzel bir oyun kurdu kendine. Saat 09:00' da odasına çıktık, iki tane masal okuduk. Sizinle paylaşmak istedim.
Efe' yi hepimiz çok seviyoruz ve O' na teşekkür ediyoruz.Efe' ye öğrettiğiniz her şey için size de çok çok teşekkür ediyoruz.
Saygılarımla
Sümbül Yavuz

> Serda Bey
> Merhaba. Akşamları artık işten döndüğümde Mert bana Almanca sözlü yapıyor. Ben de en son 12 sene evvel almanca dersi aldığım için haliyle bilemediklerim oluyor. Mert yüzünden sanırım ders notlarımı bulup tekrar çalışıcam :)
> Siteye eklediğiniz fotoğraflar için de çok teşekkür ederim. Merti daha evvel kısa bir süre gönderdiğimiz kreş sanki kreş değil de manastır gibiydi. Çocukların içeride ne yaptığı hakkında en ufak bir bilgi verilmediği gibi okulun içini de göstermemişlerdi. Bu yüzden eski tecrübemizin de etkisiyle bu açıklığınız beni çok mutlu ediyor.
> Herkese, tüm öğretmenlerine teşekkürler
> Şenda (Ertan Mert'in annesi)
Bayramlar her ne olursa olsun bütün coşkusuyla kutlanmalı...Bu coşkuyu çocuklarımıza aşılamakta önce aile sonrada okullarda mümkün...Sizlerin bu konuda ki çabalarını yıllardır bilen bir veli olarak tekrar teşekkür ediyor, gösterdiğiniz bütün emeklerin mutlaka geri döneceğine ve sizin zihniyetinizdeki okullar sayesinde değerlerine sahip çıkan ve coşkusunu yitirmeyen bir nesil olacağına hala inanıyorum...
Teşekkürler, İyi Bayramlar..
Arzu Mert
ABOUT BOLLUCA FROM YVONNE KRABENDAMM

Dear parents,

Herewith a brief report of our visit to the orphanage in Bolluca.
First of all many thanks for the wonderful gifts you sent to the boys and girls in the orphanage, it was really greatly appreciated.

The Bolluca orphanage (here known as SOS Cocuk koyleri which is the translation for SOS Children's Villages or SOS Kinderdorf) is situated in Istanbul - Arnavutkoy, about a 30-40 minute drive from our school.
The Tuesday before the New year's celebration we were off to Bolluca, with a schoolbus full of presents, some voluntary parents (thanks for your time!!!) some students from our location in Beylikduzu and another couple from Eurosun Ispartakule as well as one of our English teachers and ofcourse the founders of Eurosun, Serda and his wife Sevda.
We started our trip to Bolluca playing games with our students, singing songs, but as we were coming closer to the place of destination we got more and more quiet, all thinking how lucky we are, as parents seeing our own children growing up and... how lucky our children are, to have parents who love them and care for them...
At arrival we were welcomed by a lovely woman, who took us to the main entrance and guestroom of the children's village, where she explained us some more about the village. We were all pleasantly surprised to see the neat, well organised site, with 12 small villa's surrounded by some small gardens. You could find this information at http://www.sos-childrensvillages.org/What-we-do

We were invited in to one of the houses, and as the foster mother had expected us to come, she had prepared some wonderful dishes for our students. While we were having something to eat, the 'woman' or 'mother' of the house explained us more about her life at the orphanage. About the children and especially about the 8 children that she is taking care of and that she has grown to love as if they were her own. She told us that the children are free to call her 'teyze' which is Turkish for 'aunt' and which is used to call 'older women' than yourself with, however, some children prefer to call her 'anne'... which is Turkish for mum.. When I asked her if there was something that she needed she said she would really like to have a fruit press, so 'her' children would get enough vitamins... It nearly brought me to tears, this young lady was obviously caring so much about 'her' children, this organisation must be doing good work, which we were (again) ensured of after we got a tour through the house, clean, spaceous bedrooms and bathrooms. When it was time for us to leave, the children just got back from school for lunch, some came over to us to shake our hands others called out an 'afiyet olsun' to their friends living in other villa's, in order to wish them a good appetite.. I wish them a safe and secure future in the sos children's village which can only be made possible by donations, that has to be said...

On the way back to school we were even more quiet than on our way towards the village... Our minds were spinning, what can be done to make life better and more pleasant for those children... Have you got any ideas???
   

ORDA BİR KÖY VAR UZAKTA
AMA O MİNİK YÜREKLER İSTERSENİZ SİZE BİR O KADAR YAKINDA

‘’Bir çocuğu en çok sevindiren şey nedir ?’’ sorusunun cevabı ne oyuncak ne de gideceği bir oyun parkıdır.
Onun istediği o oyun parkından sıkıldığında o oyuncağı ile birlikte sıcak bir yuvaya gitmektir sadece. Karnını doyurmak, bütün korkularını dışarıda bırakmak, gülümseyerek ve içten ‘’annem okuldan geldin ellerini yıka’’diyen bir sestir. O sese sarılmak, ağladığında ona koşabilmek, bir yeri acıdığında kendi canı acımış gibi endişelenen bir çift göz görmek ister etrafında.

Ben o yüzü, gözleri,sesi ve endişeyi Koruncukların yuvasında Bolluca Çocuk köyünde gördüm bugün. Orada hayata 1-0 yenik başlayan o küçücük yüreklerin mutlu olduklarına inandığım yuvalarında ve onlara sevgi ile bakan gözlerle birlikte gördüm. Birinin sana bir şey söylerken cümlelerinin ‘’annem ‘’ diye başlaması ne güzeldir yarabbim.Bu yaşta bile duymayı nasılda özlersin zaman zaman.O köyde herhangi bir Koruncuk evinde işte o sesi duydum bugün. Bu çocukların hayata diğer çocuklara göre farklı ve adil olmayan koşullarda başlamalarına rağmen onlarla nasıl eşitlendiklerini ve nasıl güzel baktıklarını gördüm. Onlarda kendi çocuklarımdan farklı bir şey hissetmedim.O köyde onlarında kendilerini farklı hissetmediklerini bana bakan gözlerinde gördüm bugün.

Düşünsenize okuldan gelmişsiniz,eviniz sıcacık.Anneniz size çok güzel yemekler hazırlamış, mis gibi kokuyor.Biraz sonra kardeşleriniz gelecek ve birlikte oturup yemek yiyeceksiniz. Sonra biraz oyun, biraz ders,biraz televizyon. Arada bir atışmalar, kardeşler arası ufak tefek kavgalar. Olsun onlar çok ama çok mutlular burada. Çünkü kendi evlerinde, kendi odalarında ve kendi yataklarındalar; kardeşleri ve anneleri ile birlikte. Bizim ve çocuklarımız için ne kadar sıradan olaylar değil mi? Oysa bu köydeki çocuklar için bir armağandır tüm bunlar. Bilirler ki güvendeler ve seviliyorlar, mutlular
Ama bu kadar güzelliğe rağmen bu köyde yaşayan çocukların işleri hiç kolay değil. Onların desteğe ihtiyacı var. Onların tek desteği uzatılacak sıcak ve yardımsever sizin elleriniz. Çünkü devlet desteği o kadar sınırlı ki. Mutlu yuvaları için yiyeceğe, giyeceğe, eğitim desteğine, onlara sarılmanıza ve onları hiç unutmamanıza ihtiyaçları var. Elinizden ve gönlünüzden ne gelirse. Yapabileceğiniz en güzel desteklerden biri düzenli yapılacak para yardımı olabilir. Miktarı da önemli değil az veya çok. Önemli olan süreklilik ve onlara gereceğiniz kol ve kanatın hiç kalkmayacağının yürekten garantisi. Bunun dışında daha pek çok destek alternatifi olabilir. Onlarda bu desteklerle bu köyde üzülmeden, üşümeden, tok, mutlu ve sevgi dolu bir ortamda büyüyüp hayatta da mutlu ve başarılı olma şansına sahip olacaklar. Onlarında en az sizin çocuklarınız kadar buna hakları var değil mi? Sahiplenilmeye ve sevilmeye.

Mutluluk ne kadar yakın ama bazen de o kadar uzak biz insanlar için. Peki siz nasıl mutlu oluyorsunuz? Çocuklarınız mutlu ise sizde mutlusunuzdur değil mi?. Onlarda sizin çocuklarınız, onlar hepimizin çocukları. O zaman bırakın başka şeylerde mutluluğu aramayı. Mutluluk onların güzel yüzlerinde, mutlu bakan gözlerinde. Kendi çocuklarınıza esirgemediğiniz pek çok şeyin onda birini bile yapsanız onlar için, o kadar çok değeri var ki bilemezsiniz

Size tek söyleyebileceğim,gelin ve köyde görün o çocukları. Ne demek istediğimi anlayacaksınız biliyorum..Bu köy hep var olmalı. Daha çok daha çok ev eklenmeli köye. Yeni köyler kurulmalı. Daha çok çocuk kendini güvende, mutlu ve seviliyor hissetmeli.

Hadi düşünün onların işlerini kolaylaştırmak için daha neler yapılabilir? Eminim elinizden ve yüreğinizden gelen pek çok şey bulabilirsiniz.Emin olun ,onlar kadar onlara yapacağınız yardımlarla kavuşacağınız mutluluğa ve huzura sizinde ihtiyacınız var.

Figen Palabıyık

 
   
Sevgili Eurosun ailesi,
Serda Bey,
Doğrusu bu sene İngilizcenin yanına Almancayı eklediğinizde bu iş nasıl olacak diye şüphelerim vardı. Ama yanılmışım Derin çok güzel Türkçe ve İngilizce şarkılar söyleyebildiği gibi Almanca şarkıları da çok güzel ve severek söylüyor bunun için başta size, Diana ve Nilüfer öğretmene ve tüm öğretmenlerinize teşekkürler. Aşağıdaki linkleri açarsanız Derin’nin almanca şarkılarını dinleyebilirsiniz. Sanırım Diana öğretmen bundan mutlu olacaktır emekleri boşa gitmiyor. Bu şarkılar dışında iki-üç şarkı daha var söylediği ama henüz onları youtube a yüklemeye vaktim olmadı.
İyi çalışmalar
Bahar Güntekin
Assoc.Prof. Dr. Bahar Güntekin
   
Harika resimler serdaa bey .siz ve ekibiniz harika insanlarsınız..açıkçası Efe'yi okula yazdırırken çok tereddütlü idim..fakat şimdi çocuğum mutlu gerçekten ve sizleri çok seviyor..nerdenmi anlıyorum..ayakkabı değişim sandalyesine oturduğu zaman bana bye bye anne derkenki bakışından gülüşünden anlıyorum..çok teşekkür ederim..hayattaki en değerli varlığımı mutlu ettiğiniz için..bunun bir karşılığı bedeli olamaz..

Selamlar,Saygılar
Tuğba Günay

   

Serda Bey,
Güzel bir parti olmuş gerçekten. Çok mutlu olmuş çocuklar da çok belli oluyor. Ama siz gerçekten çok korkunçsunuz, bir de her resimde üzerinizdeki giysinin ve makyajınızın hakkını vererek poz vermişsiniz, hiç gülmeden ve çok ciddi olarak.
Teşekkürler
Bahar Güntekin

Istanbul Kültür University,
Brain Dynamics, Cognition and Complex
Systems Research Center

   

Şoyle bir hikaye anlatayım işe başlamadan evvel ;
2 hafta önce Rafet kızları okula bırakıp işe geldiginde bana dedi ki , öğretmeni Ada'ya derste " Sus " demiş. Şarkı söylüyormuş sesli sesli derste. Açıldıya abla, abartir artık :)))

Ben de nasıl bir mutluluk , nasıl bir havaya ziplama , şirkette baktım insanlar tuhaf bakıyor.
Dediler ki ya Nursen Hanim ne yapıyorsunuz ? Bizim cocuğumuza öğretmeni böyle dediği zaman biz evde 1 saat anlatıyoruz cocuğa yapma etme diye, siz neredeyse göbek atacaksınız. Dedim arkadaslar bugün Bayram !!!

Ece ise prenses beni çok mutlu etti bu sene. okulunu, arkadaşlarını ve öğretmenini çok sevdi. Biraz sorun yasadık çok yeni bir yer olduğu icin . Eksikler çoktu . Hatta halen çok ama, Ogretmen çok iyi ve su aşamada en önemlisi bu.
Ben Ece'nin ilk senesinde beni yormadan başarılı olacağını biliyordum. Çünkü sizdeyken öğrendiği disiplin , sorumluluk bilinci, sabır , paylaşım ve daha bir çok sey buna çok etkili olacağından emindim. Ve inanın ben aksam 19:00'da eve geliyorum. Geldigimde dersleri coktan bitmiş , okumalarını yapmış bana kontrol ettirmek icin bekliyor . Benden daha mutlu anne olur mu? Umarım hep bu bilinçte devam eder hayatına.

Eminim Eurosun'dan mezun olmuş bütün cocuklar aynı basarı ile devam ediyordur okullarına. Bunun icin size çok teşekkür ediyoruz.

Ece'ye teklifinizi söyleyeceğim. Eminim çok heyecanlanacaktir. Kendini hazir hissettiğinde Eurosun'da ki küçük kardeslerine masal okumaya geleceğiz mutlaka .. Kimbilir belki Ada'da şarkı söyler :)))

Sevgiler ,

Nursen K. UYANIK

   

Aman Allahım,:)))
Bizim küçük şirinlerimiz ne kadar da tatlı çıkmışlar, siz büyükler ne kadar da korkunç olmuşsunuz.... Hele hele Serda bey siz korku filmlerinde baş rol alabilirsiniz :)

Bu keyifli paylaşım için teşekkürler devamını dileriz...malum kameralar çalışmayınca resimlere muhtacız....
ülkem

   
Keşke ben de çocuk olsam keşke bende Eurosan’da hayatı tanısam çocuğum sizinle olduğu için çok şanslı hepinize çok teşekkür ederim.

SİBEL ŞENOCAK
   

Merhaba Serda Bey

Ece……………….. başlayacak. Henüz öğretmeni ile tanışmadık , Bayram sonrası bir araya gelecegiz. Yeni bir heyecan bekliyor bizi ..
Bu arada geniz eti nedeni ile bir operasyon geçirecek Ece. Okul başlamadan halledeceğiz
İnşallah.

Gecen gun konuşurken ilkokula başlamayı cok istediğini söyledi ama aklı hep Eurosun'da.. Bız size demiştik ama açın bir ilkokul diye :))) cok keyifli olurdu gercekten .

Ada Bayram dönüşü okula baslar diye plan yaptık .

Guzel bir tatil geçirdiler . Kışa hazırlanıyoruz artık :(

Bu arada bugun internet sitenize girdim . Gercekten cok guzel olmuş . Bayıldım. Ve gösteri dvd'sini izledik . İnanılmaz guzel .. Ada ilkokula başlayınca daha cok özleyeceğiz sizleri. Allahtan bir kızımız daha var 1 sene daha beraberiz .

Görüşmek üzere diyorum ve
Size , tüm öğretmenlerimize iyi bayramlar diliyorum .

Nursen K.

   
Merhabalar öncelikle sevda hanım ve serda bey’e çok teşekkür ederek başlamak istiyorum sözlerime bana böyle bir gün yaşattıkları için çok mutlu oldum.bollucaya çocuk köyüne gidişimiz çok özel bir duygu benim için böyle sosyal projelere destek vermek birde eğitim ve kimsesizlik girdimi işin içine ben her zaman yanlarındayım bir ablaları olarak. Müdüre sevim hanım o güler yüzlü ve ışıl ışıl bakışlarıyla daha kapıdan girerken burası ne güzel bir yer dedirtti. Bana bizim oklumuzun müdiresi sevda hanımın dediği gibi bu çocuklar şanssız çocukların şanslıları anasız babasız olmak gerçekten çok zor allah kimseyi anasından babasından ayırmasın elbet ama enazından bizim gittiğimiz evde figen anneleri vardı o çocukların tatlımı tatlı bir bayan figen hanım beceriklimi becerikli çok güzel ağırladı bizi o çocuklara benim çocuklarım diyen gerçek anneleri sanki ben çok duygu dolu ve çok özel bir gün geçirdim tekrar çok teşekkürler sevda hanım ve serda bey kızım okulunuzdan mezun olsa bile bilin ben herzaman böyle özel sosyal projelerde yanınızdayım.
Hepimiz için aydınlık ve sevgi dolu günler olur inşallah
Özgül aydemir

   
Serda bey Merhaba,

Nasıl bir ortam ve eğitim yöntemleri ile okulunuzu Alper'e sevdirdiğinizi doğrusu çok merak ediyorum.
İnanırmısınız geçen cumartesi Alper evde neden bugün okul yok.. neden tatil.. ben cumartesi ve pazar günüde okula gitmek istiyorum diye
tutturdu. Önceden (başka bir anaokuluna) okula göndermekte son derece zorlandığımız oğlumuz şimdi ise haftanın 7 günü okula gitmek istiyor.
Öğretmeninden ve okuldaki arkadaşlarından son derece memnun ve mutlu. Aynı şey servisi içinde geçerli. Servisinde de çok mutlu.

Alper'in okulunuzda mutlu olması biz ailesinide son derece mutlu etmiştir.

Sahsınıza, okulunuzun tüm idareci, öğrenmen ve çalışanlarına TEŞEKKÜR EDERİZ.

Muharrem ÇAVUŞOĞLU
Mali Müşavir
   

harika resimler serda bey .siz ve ekibiniz harika insanlarsınız..açıkçası Efe'yi okula yazdırırken çok tereddütlü idim..fakat şimdi çocuğum mutlu gerçekten ve sizleri çok seviyor..nerdenmi anlıyorum..ayakkabı değişim sandalyesine oturduğu zaman bana bye bye anne derkenki bakışından gülüşünden anlıyorum..çok teşekkür ederim..hayattaki en değerli varlığımı mutlu ettiğiniz için..bunun bir karşılığı bedeli olamaz..

Selamlar,Saygılar
Tuğba Günay

   
Aman Tanrımmmmm bu neeeeee??? Düşünsenize bir veli geliyor ve çocuğunu Eurosun'a vermek niyetinde..Ve kapıyııı Vampir kılığındaki Serda Bey açıyor:)) şokkkkkkkkk tabiiii..

Sizleri çok seviyoruz sevgili Eurosun ailesi...

Hep böyle kalın..

Özge Bozdoğan
 
   

Serda Bey,
Güzel bir parti olmuş gerçekten. Çok mutlu olmuş çocuklar da çok belli oluyor. Ama siz gerçekten çok korkunçsunuz, bir de her resimde üzerinizdeki giysinin ve makyajınızın hakkını vererek poz vermişsiniz, hiç gülmeden ve çok ciddi olarak.
Teşekkürler
Bahar Güntekin

Istanbul Kültür University,
Brain Dynamics, Cognition and Complex
Systems Research Center

   

Şoyle bir hikaye anlatayım işe başlamadan evvel ;
2 hafta önce Rafet kızları okula bırakıp işe geldiginde bana dedi ki , öğretmeni Ada'ya derste " Sus " demiş. Şarkı söylüyormuş sesli sesli derste. Açıldıya abla, abartir artık :)))

Ben de nasıl bir mutluluk , nasıl bir havaya ziplama , şirkette baktım insanlar tuhaf bakıyor.
Dediler ki ya Nursen Hanim ne yapıyorsunuz ? Bizim cocuğumuza öğretmeni böyle dediği zaman biz evde 1 saat anlatıyoruz cocuğa yapma etme diye, siz neredeyse göbek atacaksınız. Dedim arkadaslar bugün Bayram !!!

Ece ise prenses beni çok mutlu etti bu sene.  okulunu,  arkadaşlarını ve öğretmenini çok sevdi. Biraz sorun yasadık çok yeni bir yer olduğu icin . Eksikler çoktu . Hatta halen çok ama,  Ogretmen çok iyi ve su aşamada en önemlisi bu.
Ben Ece'nin ilk senesinde beni yormadan başarılı olacağını biliyordum. Çünkü sizdeyken öğrendiği  disiplin , sorumluluk bilinci, sabır , paylaşım ve daha bir çok sey buna çok etkili olacağından emindim.   Ve inanın ben aksam 19:00'da eve geliyorum. Geldigimde dersleri coktan bitmiş , okumalarını yapmış bana kontrol ettirmek icin bekliyor . Benden daha mutlu anne olur mu? Umarım hep bu bilinçte devam eder hayatına.

Eminim Eurosun'dan mezun olmuş bütün cocuklar aynı basarı ile devam ediyordur okullarına. Bunun icin size çok teşekkür ediyoruz.

Ece'ye teklifinizi söyleyeceğim. Eminim çok heyecanlanacaktir. Kendini hazir hissettiğinde Eurosun'da ki küçük kardeslerine masal okumaya geleceğiz mutlaka .. Kimbilir belki Ada'da şarkı söyler :)))

Sevgiler ,

Nursen K. UYANIK

   

Aman Allahım,:)))
Bizim küçük şirinlerimiz ne kadar da tatlı çıkmışlar, siz büyükler ne kadar da korkunç olmuşsunuz.... Hele hele Serda bey siz korku filmlerinde baş rol alabilirsiniz :)

Bu keyifli paylaşım için teşekkürler devamını dileriz...malum kameralar çalışmayınca resimlere muhtacız....
ülkem

 

Keşke ben de çocuk olsam keşke bende Eurosan’da hayatı tanısam çocuğum sizinle olduğu için çok şanslı hepinize çok teşekkür ederim.
 
SİBEL ŞENOCAK

 

 

   

Bayramlar her ne olursa olsun bütün çoşkusuyla kutlanmalı...Bu çoşkuyu çocuklarımıza aşılamakta önce aile sonrada okullarda mümkün...Sizlerin bu konuda ki çabalarını yıllardır bilen bir veli olarak tekrar teşekkür ediyor, gösterdiğiniz bütün emeklerin mutlaka geri döneceğine ve sizin zihniyetinizdeki okullar sayesinde değerlerine sahip çıkan ve çoşkusunu yitirmeyen bir nesil olacağına hala inanıyorum...

Teşekkürler, İyi Bayramlar..
Arzu Mert

Barkın' cık tan da sevgiler....

 

   

Sevgili Eurosun ailesi,

Serda Bey,

Doğrusu bu sene İngilizcenin yanına Almancayı eklediğinizde bu iş nasıl olacak diye şüphelerim vardı. Ama yanılmışım Derin çok güzel Türkçe ve İngilizce şarkılar söyleyebildiği gibi Almanca şarkıları da çok güzel ve severek söylüyor bunun için başta size, Diana ve Nilüfer öğretmene ve tüm öğretmenlerinize teşekkürler. Aşağıdaki linkleri açarsanız Derin’nin almanca şarkılarını dinleyebilirsiniz. Sanırım Diana öğretmen bundan mutlu olacaktır emekleri boşa gitmiyor. Bu şarkılar dışında iki-üç şarkı daha var söylediği ama henüz onları youtube a yüklemeye vaktim olmadı.

İyi çalışmalar
Assoc.Prof. Dr. Bahar Güntekin

 

   

 selin ilkenin babasıyım.vermiş olduğunuz eğitimden çok memnunum.tebrik ederim.iyi çalışmalar

 
   
Sevgili Eurosun ailesi; Her anne gibi çocuğum için mükemmeli ararken bir taraftanda böyle bir mükemmelik olamaz diyordum.
Ama sizlerle tanıştık ve artık biliyorum ki bu konuda siz mükemmelsiniz.Sadece Tuana'ma bakmıyor onu her yönden yetiştirip mutlu
ediyorsunuz.Kaç tane şanslı çocuk vardır ki okuldan gözleri ışıl ışıl gelsin.Ve kaç tane anne vardır ki büyük bir güvenle en kıymetlisini
başkalarına teslim etsin.Sizlerin sayesinde biz çok mutluyuz.İşte bu yüzden artık ailemizin parçası oldunuz ve iyiki oldunuz.Sonsuz Teşekkürler.İyi ki varsınız
   

Bugün bütün gün bilgisayarın başından kalkamadım. çocuklarımızı seyrettim. öğretmenlerimiz ne kadar da özverili çalışıyorlar.
üstelik sadece bir gün değil. bayramı,noeli, yerli malı haftası...önemli olan ne varsa o günün bir
bayram havasında geçmesini sağlıyorlar. sabah çocukları bırakırken hiç bir ayrıntının atlanmamış  olduğunu farkettim. "mükemmellik
ayrıntılarda gizlidir"   bence öğretmenlerimiz bu sıfatı fazlasıyla hakediyorlar. hepsine teşekkür ediyorum,oğlumun bu ilk okul yılını hatırlanmaya değer kıldıkları için...
saygılarımla  

GONCAGÜL

   
Baran okulunu ve öðretmenlerini çok seviyor onları ağzından hiç düşürmüyor.Daha iki ay öncesine kadar hiç kimseyle muhatap
olmayan Baran şimdi farklı teşekkürler.
   
Merhaba Eurosun ailesi,şubat ayı etkinlikleriniz yine harika.Okurken nefesim kesildi.Bu nasıl bir tempo hepiniz harikasınız.Tabiki bu
durumu birazda kıskandım.İtiraf ediyorum.İnsanın çocuk olası geliyor.Özelliklede pijama partisini merakla bekliyorum.Aslında katılım
yaşını biraz yükseltseniz fena olmaz:) Tuana'daki olumlu gelişmeler çevremizdeki herkesin dikkatini çekiyor.Sorduklarında büyük bir
gururla kızım Eurosun'da bakılmıyor her yönden eğitiliyor diyorum.Beni ve kızımı bu kadar mutlu ettiğiniz için teşekkürler.Emine
öğretmenimiz ve Neslihan öğretmenimiz sizlerede ayrıca teşekkür ederim.İyiki varsınız.
   
Merhaba Eurosun ailesi

     Bir haftadır oğlumuz Erkin hastalığı nedeniyle okula gelemedi. tedavisinin ardından bugün tekrar okula başladı. bu aşamada en
büyük motivasyonu yeniden okula gitmek oldu. bugün heyecanla okula getirdim. sabah erkenden uyandı ve okula gitmek için sabırsızlığı
görülmeye değerdi. oğluma okulu bu kadar sevdirdikleri için başta Hatice ve Hülya öğretmenleri olmak üzere tüm öğretmen ve yöneticilere
teşekkür ederim. bana bir psikolog gözü ile anaokulu önerenlere tereddütsüz eorusun diyorum .

hepinize selamlar ve saygılarımla

Psk. Ferahim Yeşilyurt

 

   
Sevgili Serda Bey,

     Sadece Nisan ayı ile kalmamakla beraber diger aylardaki etkinlikleriniz icin sizlere tesekkur etmeyi kendime ve ailem adına bir borc bildim..
ozellikle seyathatlerimden dolayı cocugumun yanında olamadıgım donemlerde, zeynep (5 yas) ile sevecenlikle ilgilenen, ondan sevgisini
esirgemeyen oncelikle songul ve arzu ogretmenlere ve tum eurosun ailesine cok ama cok tesekkur etmek istiyorum..

     Ayrıca Hava Harp Okulu programınızda emegi gecen herkesi ayrı ayrı kutlamak gerektigini dusunuyorum... Hava Harp Okulunda cok ama cok
eglendiklerini, harika birer tecrube edindiklerini, bence hayatları boyunca anımsayacakları mukemmel bir anı olarak yasamlarında yer alıcagını bilmek bizleri cok mutlu ediyor..

Hepinize ilginiz ve emeginiz icin cok tesekkur ediyorum .

Sevgilerimle
   

Seda Asparuk (Zeynep 5 yas)

     Ulusal Egemenlik ve Cocuk bayramınızı kutlar, bugün çocuklarımız için düzenlediðiniz güzel organizasyon için tüm ailemiz adına hepinize çok teþekkür ederiz!

Suzan-Cengiz Bilgin

   
Merhaba Serda bey;

     Bugun okul gazetesi elime gecti hastaligim dolayisiyla da internetten takip edememistim.Ve su anda gazeteyi okudum.Hava harp okulunu bize oyle
guzel tasvir etmissiniz ki yazarken goz yaslarimi tutamiyorum.Bir kere daha kizimin ogretmenleri siz okul yoneticisi ve tum calisanlarindan gurur duydum.
Bir anaokul bu kadar bilincli bu kadar ozverili olabilir inanin iciniz verdiginiz egitimden dolayi ferah olsun siz her bakimdan bu isi layikiyla yapan super
kaliteli bir ekipsiniz hepinize kizim adina tesekkuru bir borc biliyorum
Sizinle birlikte bu ekibin bir parcasi olmaktan gurur duyuyorum.
Hic supem yokki kizim buradan mezun oldugunda tum orf ve adetlerini bilen oz guveni saglam ataturkun ilkelerini ilkokula gittiginde ogretmenine harfiyen
ifade eden (hemde tum duygusu ile) yasitlarina gore farkli yetistirilmis piril piril bir nesil olarak ayrilacak
Cagla hayatinin bu asamasini belki hatirlamayacak ama ben bunu hatirlamasini saglayacagim hic supheniz olmasin.
Songul hanimada sizin araciliginizda tesekkur ediyorum Iyiki boyle degerli bir dostla tanismisim.Kizima verdigi sevgi egitim terbiye icin ve icten ozverili ve
beklentisiz davranislari icin tesekkur ederim songul hanim iyiki varsiniz.
Arzu hanimada songul hanima destekleri ve guler yuzuyle bizi kucaklamasi icin tesekkur ederim
     Biliyorum cok uzun oldu ama oyle duygu yukluyum ve oyle mutluyum ki kendime engel olamadim.
Hepinize tesekkur ederim

Mine Yildirim( 5 yas Caglanin annesi)
   

Sevgili Eurosun Ailesi,

     Sözlerime nasıl baslasam, duygularımı nasıl anlatsam, hangi sıfatlarla tarif etsem gercekten bilemiyorum.. Anneler Gunu programınızı inanın gozyasları
icinde seyrettim.. Beni, ailemi, ve bizleri yalnız bırakmayan cok sevgili dostlarıma boyle guzel bir olayı yasattıgınız icin sizlere cok tesekkur ederim.. Bir anne
olarak bugunu yasadıgım icin cok ama cok sanslı hissediyorum.. ayrıca butun cocuklarımızla gurur duydum.. miniciklerin boylarına bakmadan boylesi
hareketlerle bizleri duygulandırmaları harikaydı.. ayrıca bu organizasyonda butun dostlarımın da (Eurosun da cocukları olmayan) tek gorusu vardı: HARIKA BİR ORGANIZASYON ..

     su gunlerde cok duygu yuklu olmamla birlikte beni ve ailemi boylesi guzel bir gun ile (sizin de bildiginiz konu Serda Bey) ailemin ve benim yasadıgım 
uzucu olayları biran olsun bile unutturmanızdan dolayıda ayrıca cok tesekkur ederim..Serda Bey, Songul Ogretmenim, Arzu Ogretmenim, Duygu Ogretmenim,
Bora Bey ve tum Eurosun Calısanlarına emeklerinden, calısmalarından, sabırlarından dolayı cok tesekkurler..

     En kotu gunumuz boyle olsun.. Nice guzel gunlere ....

sevgilerimizle.. Seda-inanç Asparuk (5 yas Zeynep)

p.s. herkes guzel fotograflardan maille atarsa bence cok guzel bir arsiv olusturursunuz.. iste benden cok guzel birkac fotograf...

   
 Sevgili okul yöneticileri, Serda bey ve Yelda hn. bugün çocuklarımıza ve bize yaşattıklarınız için çok teşekkürler.
Bütün öğretmenlerin ve velilerin anneler günü kutlu olsun.

Funda İnanlı        (  4 yaş ilke )
   
Merhaba Serda Bey,

     Cuma günü anneler günü gösterisinde Ataberk ve Çağla'nın valsi muhteşemdi...
Anneannesi gösteri boyunca ağladı.
Eminim Ataberk yıl sonu gösterisinde de bize sürprizler hazırlayacak...

     Ataberk'in kişilik yapısının oluştuğu bu dönemde yetiştirme tarzı, ilk öğretmenin temelde yaşam boyu süren etkisi , oğlumuz için herşeyin en iyisini istemek...
işte bu yüzden Eurosun ve Songül Öğretmen bizim için bir şanstır.( Arzu Öğretmeni unutmayalım ) 

Eurosun ve ekibine herşey için teşekkürler.

Sevgiler...

Sibel & Orhan & Ataberk
Demirkaya
   

İyigünler Serda Bey,
Cuma günü yapmış olduğunuz organizasyon gerçekten çok başarılı ve güzeldi. Bizlere anneler gününde çoçuklarımızla birarada böyle güzel bir gün yaşattığınız için çok teşekkür ederim.
Hepinize iyi çalışmalar dilerim

Öncelikle Cuma günü yaptığınız güzel organizasyon için başta siz ve sevda hn olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederiz

Ellerinize sağlık herşey çok güzeldi
   

Merhaba Serda bey;

Geçen yıl olduğu gibi bu sene de ekibiniz sayesinde çocuklar muhteşemdiler ve bu senede bizi ağlatmayı başardınız.
Her şey için şahsınızda tüm ekibinize teşekkür ederim.

Her dakikanız çok kıymetli bir şekilde geçiyor, yoğunluğunuzu biliyorum fakat, Seyrantepe Atatürk ilköğretim okulu otistik çocuklar  özel eğitim sınıfı büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla sizin ziyaretinizi bekliyorlar.
ayıracağınız her dakikanızın onlar için çok kıymetli olduğunu biliyorlar

   
 “Haydi buraya da bir şans tanıyalım”, diyerek 1,5 yıl evvel başlayan serüvenin neticesinde oğlumun ikinci, (zaman zaman birinci mi yoksa???) ailesini bulmuş olduk.
         Neler paylaşmıyoruz ki Eurosun ile?  Çocuğumun yetenek ve ilgilerini öğrenip, beraberce karar alarak yöndendiriyoruz. Serda amca ve öğretmenler ile günlük
hayattaki sorunlara çözümler arıyoruz.(ve çoğu zaman da buluyoruz.) Öğretmeni izlenimlerini ve değişimleri bizimle paylaşıyor.
         “En çok kimleri seviyorsun sıralamasında “Seyda abi ve öyyetmenlerim”, anne babadan hemen sonra, Opel Corsa’ mızdan bir önce yer alıyor..Onlarla yatıp
onlarla kalkar olduk.. Çözemediğim sorunlarda telefon açıp, onların telefonda ikna kabiliyetine başvurur oldum...
          Sabahları oğlumu o kapıda bırakıp el salladıktan sonra, bir an olsun tereddüt ya da korku hissetmiyorum.. Onlara nasıl bir hazine  bıraktığımın bilincinde olan ve
bu hazineyi doğru yönlendirmek için sürekli yenilikler arayıp, kendini geliştiren bir ekip görüyorum karşımda..Laf aramızda yaptıkları su savaşları, sergiler, geziler, partiler,
her gün yenisi eklenen öğretici ve eğitici faaliyetleri duyunca ve görünce “keşke ben de katılabilseydim..” diye iç çekiyorum. Fakat Eurosun’ da 3 yaş gerekliymiş, 33
değil....
   
Daha ne isteyeyim..???
         Okulunuzdan beklediğimiz her şeyi veriyorsunuz. İlave edecek bir şey bulamıyorum.   O kadar çok çeşitli faaliyetler yapıyorsunuz ki, daha neler ilave edilebilir?,
bilemiyorum. Şu anda yaşına göre alması gereken her şeyi aldığına inanıyorum.
            Çocuğum okuldan eve mutlu geliyor, çoğu kez O’ nu okuldan almakta güçlük çekiyorum.     Okulundan severek bahsediyor. Okuldaki  herkesi çok seviyor.... Daha ne isteyeyim..???
G.T.
   
Çocuğumun EUROSUN anaokulunda eğitim görmesinden dolayı onu ve kendimi şanslı sayıyorum.
      Çocuğum şanslı; çünkü aldığı böylesi bir öğretim ve eğitim onun ilkokul yaşamına inanılmaz katkıda bulunuyor. Öğretmenlerin hepsi ikinci bir anne veya baba gibi..Hoş, temiz ve sağlıklı bir ortamda büyüyor..
Dostluğu, arkadaşlığı ve paylaşmayı öğreniyor. (En az) evdeki kadar mutlu oluyor.
            Ben şanslıyım; çünkü gözüm arkada kalmıyor.Biliyorum ki, okula teslim ettiğim andan itibaren en az benim kadar iyi bakacaklarından eminim.Benim gösteremeyeceğim kadar sabır ve şevkatle ona yeni şeyler öğretecekler.
İlgisini ve gelişimini yakından takip ederek bana bilgi verecekler. Telefonun ucunda sekreter değil kurucuyu bulacağım. Kafamda hiçbir soru işareti bırakmıyorlar..
            Ne yalan söyleyeyim, zaman zaman oğlumun yerinde olmayı istemiyor değilim.Hele hele yüzme eğitimlerinin başlayacağı şu sıcak günlerde...
   
Bu yazıyı uzun zamandır planlıyordum.Hatta eşime de size bir teşekkür yazısı yazacağımı aylar evvel söyledim, kısmet bu güne imiş.
            Oğlum Kubilay’ ı büyük bir sabır ve uğraşıyla dünyaya getirdik. Her evlat sahibi anne baba gibi hayatının kolay geçmesi için de, elimizden geleni 3 yaşına gelinceye kadar yaptık ve Allah bize ömür verdiği sürece de yapacağız.
            Sizin ve kurmuş olduğunuz okulun oğlumuza çok önemli değerler kattığını görüp, duydukça nasıl memnun olduğumu size ifade edemem.
            Evlere yolladığınız programları ve infoları her okuduğumda bu memnuniyetimi dile getirmek istedim. Dedim ya kısmet bugüne imiş.
            Sizlere kurmuş olduğunuz bu aile kurumu için, çocuklarımızı hayata hazırlayan eğitim programınız için, böylesine değerli öğretmenlerle çalıştığınız için ve bizlere yansıttığınız sımsıcak insanlığınız için binlerce teşekkür.
B.Ç.
   
      Okul binasını görmek, çoğunlukla okulla ilgili her şeyi öğrendiğimizi düşündürür. Ama ne yazık ki, Eurosun’ da binanın renklerinin canlılığı ve sıcaklığı, içinde yaşanan ortamın sıcaklığını ve içtenliğini yansıtmaya yetmiyor.
      Eurosun’ lı olmanın keyfini biz ve çocuğumuz yaşadıkça anladık. Sadece çocuğumuz Eurosun’ a ait olmadı, biz de ortamın bir parçası haline geldik..
       Eurosun’ ın tüm ekibinin günün her saatinde dinamik, mutlu ve güleryüzlü olması benim gibi başkalarını da  hayrete düşürüyor mu? Tek tek bütün ekibin yüzünden, ortamın mutluluğunu ve işlerini en iyi şekilde yapıyor olmanın haklı gururunu rahatlıkla okuyabilirsiniz.
Bu mutluluk çocuklarımıza anında ve çoğalarak yansıyor. Tabii ki çocuklarımızdan da bize..
      İşte o andan itibaren Eurosun’ da bizim bir parçamız haline geldi. Eurosun’ sız bir hayatı çocuğum için düşünemiyorum..
       Bütün bunların yanında sadece çocuğunuz değil eğitim alan. Ben kendi adıma unuttuğum küçük mutlulukların ne kadar önemli olduğunu, her şeyin insan ilişkilerinin sıcaklığıyla değer kazandığını ve daha bir çok küçük ama önemli şeyi hatırladım Eurosun’ da.
       En doğruyu seçtiğime inanıyorum. Ama en önemlisi kızım buna benden çok inanıyor..  
   
   Biz Eurosun’ I yenilikçi, çağdaş, modern eğitim ve öğretim programı uygulayan, temiz, yoğun aktivite programını benimseyen, iyi bir öğretim kadrosuna sahip, insan ilişkilerinde çok candan ve sıcak idari kadrosu nedeniyle seçtik..
   

İyi ki bu anket varmış..
Çünkü, söyleyecek çok şeyimiz varmış..
    Konuya girmeden önce okulumuzu ailece çok sevdiğimizi belirtmek isteriz..
    Bizim için iyi bir anaokulu, çocuğumuzun evinden ilk kez bu kadar uzak ayrılığının verdiği ruhsal çöküntüyü anlayıp, giderecek uygun bir sevgi ortamı demektir. Şükür ki bulduk.
    Çocuğumuz evde bulamadığı ortamı Eurosun’ da buluyor, yaşıtlarıyla işbirliği yapıp, paylaşım içine giriyor. Anne babasından ayrı olsa da ürkek olmamayı, özgürlüğün keyfini yaşamayı öğretti bu okul.

Artık o kendince kendi ayakları üzerinde durabiliyor, yaşıtlarıyla uzlaşabilmeyi, kendi haklarını korumayı, savunmayı,

yemeyi, giyinmeyi, içinde var olan yeteneklerini, yaratıcılığını sergilemeyi ve zekasını kullanabilmeyi öğrenmeye başladı Eurosun’ da..
    Elbette, sevgi dolu böyle bir ortamda başlayan her iş eninde sonunda başarıya ulaşmaz mı?
    Biz E. Ailesi BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUZ..

   
   Sevgili Eurosun,
       Her şey güzeldi. Bizim için önemli olan çocuğumuzun mutlu ve huzurlu olmasıydı. Şebnem, 1.5 yıl boyunca her sabah uyandığında hep yeni bir heyecanla ve çok istekli bir şekilde katıldı aranıza.
    Biz işe gitmek üzere yuvamızdan ayrılırken gözümüz hiç arkada kalmadı. Bildik ki, bizsiz geçireceği yeni bir günü, sevgi dolu bir ortamda dolu dolu yaşayacak.
      Bunun için tüm Eurosun çalışanlarına ve özellikle Hatice Öğretmenimize çok teşekkür ediyoruz.
Sevgiyle kalın.
   

Sevgili Özel Sun ailesinin özel insanları,
 Bu ince hareketinizle bunu bir kez daha kanıtlamış oldunuz. Öncelikle, sıcaklığınız, samimiyetiniz ve kaliteniz için sizlere teşekkür ederim.
          Oğlumuz bu sene okulunuza başladığında her anne baba gibi bizim de tereddütlerimiz vardı elbette. İlk defa tanışacağı bu ortamın onun hafızasında, ömrü boyunca unutamayacağı hoş,

güzel bir başlangıç olarak kalması ve gelecekteki eğitim hayatına onu en iyi şekilde hazırlaması önemliydi bizim için.
         Özel sebeplerden dolayı oğlumuz bazı dönemlerde okula ara vermiş olsa da tekrar dönüşte onu adapte etmek için öğretmenimiz Saime Hanımın çabalarına ayrıca teşekkürü borç bilirim.

Diğer öğretmenlerimiz, emekçileriniz ve her kapıyı çaldığımda bana gülümseyen gözlerle bakan herkes, özellikle Sevda Hanım, Handan Hanım ve ismini bilmediğim tüm güzel insanlara yüreklerinin

güzelliklerini bizlere hissettirdikleri için çok çok teşekkür ederim.
         Oğlum bu sene mezun oluyor ama sırada bir de kızım var. Onu size getirmek için bu kadar beklemeyi düşünmüyorum.
         Sizleri özleyeceğiz. Umarım kahve sözünüz her zaman geçerlidir.
Görüşmek üzere.

   

Özel Sun Anaokulu ailesine,
      Sevgili öğretmenimiz Saime Hanım,
      Öncelikle size olan şükran borcumu dile getirmek isterim. Mert’in size olan sevgisini bu kâğıda yazmakla ifade edemem. Benim oğlum utangaç ve çekingen bir çocuk olduğundan sevgisini dışa
vurmaktansa içinde yaşar. Okul öncesi eğitimin Mert’e bu kadar yarar sağlayacağını sanmıyordum ama zaman ilerledikçe oğlum eve her gün yeni bir şey öğrenmenin sevinci, gururu ve başarmanın zevkiyle geliyor.
   Okulunuzun güler yüzlü tüm personeline çok teşekkür ederiz.
    Umarım bu sıcak yuvayı hayatı boyu her eğitim merkezinde yakalar.

   

Kendine güvenen, ayakları üstünde durabilmeyi hedefleyen, istediğinde her şeyi yapabileceğini düşünen, kendisine ve çevresine saygılı geleceğin çocuklarını yetiştirmeyi kendisine ilke edinen Özel Sun
Anaokulu ailesini kutluyor ve bu ilkenizin devamlılığını diliyorum. Keşke öğrenim hayatına sizinle devam edebilseydi. En kısa zamanda bu hedefinizi gerçekleştirin, lütfen.

Sevgili öğretmenlerimizin de başarılarını kutluyorum. Önce Hatice Hanım, ardından da Saime Hanım. Kendi yapamadıklarımı sizin aracılığınızla çocuğuma yaptırdım. Çocuklarımız üzerinde sevgi kalkanı
oluşturdunuz. Kendi çocuklarınızdan çok bizim çocuklarımızla ilgilendiniz. İnşallah bundan sonra da çocuğumuzun karşısına sizin gibi yüreği sevgi dolu, amacı sadece onları iyiye, güzele yöneltmek olan
öğretmenler çıkar. Kendine örnek aldığı Saime Hanım, evde bütün bebeklerle seni konuşuyor; senin yaptıklarını onlara uyguluyor.

   
Değerli Özel Sun Anaokulu yönetici ve eğitmenleri,
       Sizin aranıza yarı dönem katılmış olsa da sizlerin ilgisi, özverisi, oğlumuzun başarma gayretiyle birleşince oldukça fazla yol kat ettiğimizin bilincindeyiz. Gelecek eğitim yaşamında sizlerin vermiş olduğu
sağlam temeller Tolga’mıza ışık tutacaktır.
       Siz yöneticiler, eğitmenler, hizmet görevlileri ve servis çalışanlarına teşekkürlerimizi borç bilir; saygılarımızı sunarız.
   
     Eurosun’u ilk tercih etme sebebim, arkadaş tavsiyesi olması idi. Bu konuda arkadaşıma güveniyordum ve bu güvenin boşa olmadığını geçen zaman içinde çok yakından gördüm. Tüm öğretmen ve okul
görevlilerinin sıcak ilgi ve sevgileri sayesinde gözüm arkada kalmadan çocuğumu emanet edebileceğim ikinci bir yuvaya kavuştum. Eğitim ve öğretimin kalitesi ise bu memnuniyetimin devamlılığını sağladı.
Artık ben de Eurosun’u gönül rahatlığı ile herkese tavsiye edebilirim.   
   
Eğitim kalitesine verdiğiniz önem, öğrencilerin hayata hazırlanması konusunda gösterdiğiniz özveri, dolayısıyla kendimiz ve biricik kızımız Aysu Selin adına tüm Eurosun çalışanlarına ve idari kadrosuna çok teşekkür ediyoruz.
Tabii, Saime Öğretmene de özellikle teşekkür etmek istiyoruz. Sadece kızımıza değil, bize karşı davranışlarında da her zaman pozitif olmuştur.
    Kızımın sabah okula giderken duyduğu mutluluk bizim çalışma performansımıza güç kattı. Çocuğumun yıl boyunca en ufak bir şikâyetini dile getirmediği bir ortamdan memnuniyetsizlik duymamız nankörlük olur.
Tüm çalışanların yüzünden eksik olmayan gülücüklerin bir ömür boyu devam etmesini temenni ederek bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar dileriz.
   

Sevgili Eurosun,
      Sizlerle bu şekilde hitap etmek istedik, çünkü sizler, kurucunuz, müdürünüz, öğretmenleriniz, ablalarınız ve teyzelerinizle bir bütün olarak değerlisiniz.
     Çocuklarımızın anne baba sevgisine ve ilgisine en fazla gereksinimi olduğu dönemde, onları sevgi ve şefkatle kucaklayarak gözümüz arkada kalmadan, güvenle sizlere emanet etmemizi sağladığınız için teşekkür ederiz.
    İlk gün Hatice Öğretmen için “okulumuzun meleği” demiştiniz, haklıymışsınız. Sevgili öğretmenimize sevgisi, ilgisi, yumuşaklığı, sabrı ve çocuğumuzu ilköğretime çok iyi hazırladığı için çok teşekkür ederiz.
Sonsuz teşekkürler.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Asuman-Yakup GÜLHAN
   
Eurosun Anaokulu ailesi ile iki yıldır birlikteyiz. Anaokulunuzdan eşim ve ben çok memnun kaldık. Ama tabii ki özellikle memnun olan oğlumuz Görkem. Oğlumuzun aile içi eğitimini biz elimizden geldiğince vermeye çalıştık.
Diğer bilgilerin tümünü hem okulunuzdan hem de okulunuzda bulunan öğretmenlerden aldı. İnanıyoruz ki, beş ve altı yaş çocuğun en sağlıklı bilgi alma dönemi. Oğlumuz için de bu dönemler dolu dolu geçti. Özellikle yemekleriniz oğlumuz için bir harikaydı.  
               Teşekkürler Hatice Öğretmen
               Teşekkürler Saime Öğretmen
              Teşekkürler Handan Hanım
              Teşekkürler Sevda Hanım
              Teşekkürler yemekhane bölümü çalışanları
Her şey için teşekkürler Eurosun, iyi ki varsın!
     
   
  Merhaba Eurosun Ekibi,

     Hafta sonları için verdiğiniz ödevler için teşekkür ederim. İlk hafta  biraz telaşlıydım acaba ödevi yaptırabilecek miydim …. ??? Ama çocuklar çalışma sayfalarını görür görmez sordukları ilk soru “ evet ne yapacağız şimdi, boyayacak mıyız?” oldu ve peşi sıra “şimdi ne şimdi ne” diyerek ödevlerini tamamladılar. Bu hafta gönderilen ödev için biraz daha sorumluluk aldıklarını düşündüm Çünkü çocuklarımdan biri boyamaması gereken yerleri boyamıştı. Onu uyardığımda “ Anne ödevi öğretmene mi vereceğiz” diye sordu “evet”  yanıtını alınca ağlamaklı bir ses tonu ile “Vermeyelim anne” oldu.  
Henüz bu sorumluluk için küçük olduklarını düşünüyordum, yanılmışım.
Tüm ilginize teşekkürler,

Ebru  Turhan
 
   
 

Serda bey, ve Eurosun Anaokullarındaki tüm emeği geçenlere ;

     10 Kasım a göstermiş olduğunuz özen beni inanılmaz etkiledi. Belki çoğu eğitim kurumunda bu  çalışmalar yapıldı ama  , Eurosun bunu öyle içten öyle duyarlı yaptı ki tüm ekibe, tüm emeği geçenlere binlerce tesekkürler. Çocuklarımızın en iyi eğitimleri, en iyi şartlarda alması için çaba gösterdiğimiz dönemlerde, onlara hatırlatmamız gereken şeylerin her zaman bilincinde olmalıyız. Benim 2.5 yaşındaki ikizlerim, bu sabah bize şiir okumaya çalışırken ve Atatürk derken buna vesile olan okulumuza , sonsuz teşekkür ettik.

Ben okulunuzu seçtiğim için çok mutluyum ve çocuklarımın  böyle bir eğitim kurumunda olduğu için içim inanılmaz rahat.

SAYGILAR
IYI CALISMALAR

 
   
  Kendim veduyarlı tüm arkadaşlarım adına atamızın 68.yıldönümümde bizlere bu duyguyu yaşattığınız için teşekkür ederim.
Bir kere daha eurosun anaokulunu seçtiğim için mutluyum ve gururluyum Atatürk genci olarak çocuğumunda bu şekilde yetiştiriliyor olması beni onurlandırdı.
Size ve emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim